Sinpaş GYO 2011'de bin 627 konut teslim etti

Editör
20.01.2012

 

Sinpaş GYO, Lagun, Bursa Modern ve Bosphorus City projeleriyle 2011’de teslim cirosunda geçen yıla oranla yüzde 74 artış göstererek 645 milyon TL’ye ulaştı. Şirket, ön satışlarda ise yüzde 41 artışla 577 milyon TL ciro elde etti.

2010 yılı satışlarına göre 2011'de satış adedini yüzde 23 artışla bin 315 adete çıkaran şirket, konut teslim adetlerinde de bir önceki yıla göre yüzde 64 artış sağladı. Sinpaş GYO, geçen yıl bin 627 konut teslim etti. 

Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, "Küresel kriz ve cari açık senaryolarının sürekli gündemde olmasına rağmen, 2011 yılını geçen yıla oranla yükselen rakamlarla kapatmayı öngörüyorduk ve bu hedeflerimize ulaştık.

Bu rakamlar doğru projeler ürettiğimizi gösteriyor. 2012'de yeni Bomonti projemiz ve Ankara projelerimizle de daha büyük başarıları hedefliyoruz. Bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için de müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi analiz edip projelerimize yansıtmak için çalışıyoruz" dedi.

Sinpaş GYO, bu kez tiyatro sahnesinde

Türkiye gayrimenkul sektöründe ilklere imza atan Sinpaş GYO, dünyanın en büyük mimarlarından Mimar Sinan’ı, Koca Sinan adlı tiyatro oyunuyla genç nesille buluşturuyor.

Sinpaş GYO, bu kez de gelecek yatırımını tiyatro sahnelerine yapıyor. Tasarladığı eserleri hâlâ tüm dünya tarafından yakından incelenen ve sırları çözülmeye çalışılan Mimar Sinan, Sinpaş GYO'nun girişimi ve katkılarıyla Koca Sinan adlı tiyatro oyunuyla genç nesille tanışıyor. 

Sinpaş GYO ve Boğaziçi Sanat ve Kültür Platformu işbirliğiyle hayata geçirilen projenin tanıtım toplantısında konuşan Sinpaş GYO Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci, "Geleceğe miras nitelikte projeler bırakmak hedefiyle çalışıyoruz.

Amacımız, daha iyi bir yaşam kalitesinin var olduğu bir gelecek için elimizden geleni yapmak. Bunun için yalnızca gayrimenkul sektöründe değil, uzanabildiğimiz her alanda, bize bırakılan mirasları da korumak, genç nesille tanıştırmayı bir görev biliyoruz" dedi.

Koca Sinan hafızalara kazınacak

Barış Ekinci, “Sinpaş GYO olarak, Mimar Sinan gibi büyük bir mirası bugüne taşımak için tiyatro sahnesi en iyi, en unutulmaz yol. Bu şekilde tiyatro dünyasına yeni bir oyun kazandırarak destek vermekten çok mutluyuz.

Koca Sinan özel olarak üretilmiş dönem kostümleri ve dekor tasarımlarıyla gerçek bir görsel şölen sunarken, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle de hafızalara kazınacak bir tiyatro eseri aynı zamanda” açıklamasında bulundu.

KAYNAK: Sabah

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account