“Buyaka” ofis kiralamaları başladı

Yazar:Editor
19.01.2012

 

 Anadolu yakasının hızla gelişen ilçesi Ümraniye’de hayata geçen “Buyaka” projesindeki ofisler, ofis geliştirme ve kiralama konularında uzman TNL tarafından kiralanıyor.

Konumu, altyapısı, modern görünümü ve sunduğu konfor ile Ümraniye’nin en prestijli projesi olan, 43.000 metrekare arazi üzerinde inşa edilen  “Buyaka” da, 22 katlı 3 ofis bloğu ve 1 rezidans bloğu yer alıyor.

100 metrekareden başlayan 400’ü aşkın ofisin bulunduğu “Buyaka” da, çok büyük metrekarelerle ofis arayan şirketler de aradığını buluyor. Anadolu yakasının en önemli ve iddialı projelerinden olan “Buyaka”, ortalama 25 dolar olan metrekare fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. 

“Buyaka” projesinde Anadolu yakasının en büyük kapalı spor kompleksi olacağı belirtilen bir spor merkezi de bulunuyor. Buyaka’da spor alanlarının yanı sıra cafe ve dinlenme yerleri de bulunmaktadır.

IKEA ve Meydan Alışveriş merkezi ile birçok çokuluslu şirket ve Finans Merkezi’nin ortasında konumlandırılan Buyaka'da, ofis ve rezidans bloklarının yanısıra bir de alışveriş merkezi yer alıyor. 35 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip olan AVM’de 135 mağaza yer alıyor. 

Boğaziçi ve FSM köprüsü çevre yollarının kesiştiği kavşakta konumlanan “Buyaka”, Sabiha Gökçen Havaalanına sadece 28 km uzaklıkta bulunuyor. “Buyaka”, Marmaray projesi kapsamında Tepeüstü metro istasyonuna yürüme mesafesinde oluşu ile de ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor.

Ek hizmetleri ile çalışanların mesai aralarında ya da bitişlerinde iş stresini atmalarına imkan sağlayacak “Buyaka”, hayal ettiğiniz çalışma konforunu ayağınıza getirecek.

“Buyaka” projesi ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, 216 340 80 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account