Würth iş güvenlik ayakkabıları

Yazar:Editor
19.01.2012
8481

 

Würth markalı iş güvenlik ayakkabıları, mümkün olan en mükemmel seviyede koruma sağlamayı garanti altına alacak biçimde tasarlanıp üretilmiştir. Tüm ayakkabılar EN ISO 20345 – 2004 normlarında belirtilen kurallarla uyumludur.

Profesyonel kullanıma uygun güvenlik ayakkabıları, kullanıcıları ayakkabıların kullanılmak üzere üretildiği iş sahalarında oluşabilecek yaralanmalara karşı koruyucu özelliklere sahiptir.

Kompozit uç kısmı sayesinde 200J’luk çarpmalara ve 15kN’luk basınca dayanıklıdır. Rahat kullanımlı ve çift katmanlı ayakkabılar poliüretan tabanlıdır.

Würth’ün iş güvenlik ayakkabıları UNI 8615/1 ve DIN 4843 yöntemine uygun olarak test edilmiş olup, kaydırmazlığı kanıtlanmıştır. Araç lastiklerinde olduğu gibi, iş güvenlik ayakkabılarında da maksimum verimlilik seviyesine genellikle belirli bir rodaj dönemi sonrasında ulaşılır.

Bu alıştırma döneminde silikon kalıntıları, tutunmayı azaltan malzemeler ile diğer tüm fiziksel ve kimyasal düzensizlikler giderilmiş olur.

Würth iş güvenlik ayakkabıları endüstriyel sahalar, metal-mekanik sektörü, inşaat sahaları, tarım sanayi, depolar ve kamu sektörlerinde kullanıma son derece uygundur.

Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan Würth Aktif Marketlerde sergilenen ayakkabılar, modern ve şık tasarımlarıyla görsel olarak da ilgi çekmektedir.

 
KAYNAK: Habertürk

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account