Ağaoğlu My World Europe Projesi’ne Weber İmzası

Editör
18.01.2012

 

Ağaoğlu My Europe Projesi su yalıtımı için, endüstriyel yapı harçlarında Dünya lideri Weber’i tercih etti.  

Türkiye’nin gözde emlak projelerinden Ağaoğlu My World Europe su yalıtımı için endüstriyel yapı harçlarında Dünya lideri Weber’i tercih etti. Weber’in su yalıtım malzemeleri ile uygulaması devam eden projede şimdiye kadar 33 bin m2’lik alanın su yalıtımı yapıldı.

Polimer-bitüm modifiyeli elastik su yalıtım malzemesi weber.tec 915, yüksek kuru kalıntı oranı ile yüksek elastikiyet ve çatlak köprüleme özelliğine sahip. Tüm mineral yüzeylere uygulanabilen weber.tec 915, solventsiz ve asbest lifsiz içeriği ile çevre dostu bir su yalıtım malzemesi olarak öneriliyor. 

weber.tec 915, yapıların temel, perde duvarlar, ıslak mekanlar, balkon  ve teraslarında, yeraltı otoparklarının tavanlarında zemin rutubetine, sızıntı suyuna, geçici ve sürekli su basıncına karşı yalıtım malzemesi olarak kullanılıyor. 

Dünya genelinde 46 ülkede 200’e yakın üretim tesisiyle faaliyet gösteren Saint-Gobain Weber, ürettiği yenilikçi çözüm ve servis önerileriyle ön plana çıkıyor. Weber, Türkiye su yalıtım pazarına bitüm, elastomerik reçine ve çimento esaslı su yalıtım ürünleri sunuyor. 

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account