Bayi Toplantısını Uludağ'da Gerçekleştirdi

Editör
18.01.2012

 

Isı yalıtımında ve dış cephede uzman kimliğiyle öne çıkan, uzun yılların ve milyonlarca metrekarenin kazandırdığı engin tecrübeye sahip Alsecco; 2011 yılını ve sektördeki gelişmeleri değerlendirmek; gelecek hedeflerini paylaşmak amacıyla 21-23 Aralık 2011 tarihlerinde Uludağ’da bayileriyle bir araya geldi.  

Projede mimari açıdan yaratıcı, çevreyle uyumlu, aynı zamanda sağlam ve fonksiyonel dış cephelerin oluşturulmasında, sınırsız teknik malzeme portföyü ve tecrübeli kadrosuyla şantiyenin en büyük yardımcısı konumunu devam ettiren Alsecco’nun bayi toplantısına Türkiye’nin dört bir yanından 70’i aşkın bayi katılım gösterdi. 

Alsecco bayi toplantısı Betek Satış Başkanı Metin Ülkü’nün açılışı ve genel Betek tanıtımının ardından Betek Yalıtım Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk’un ülkemizdeki dış cephe pazarına dair genel bilgi ve verilerin paylaşılmasıyla devam etti. 

 Alsecco Satış ve Pazarlama Müdürü Bulut Uzun ise gerçekleştirdiği sunumda, Dünyada, Avrupa’da ve ülkemizdeki gelişmeleri, trendleri aktararak sektörde farklılaşmanın önemine ve gereğine değindi.

Uzun; Alsecco’nun 2012 yılı beklentilerini, hedeflerini bayileriyle paylaştı. Bayi toplantısının ikinci günü yeni ürün tanıtımlarının yapılması,eğitmen Hakan Ömer Gider’in stiller ve iletişim başlıklı sunumu, çeşitli takım oyunları ve akşam yapılan gala gecesinde 2011 yılında dereceye giren bayilere ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.   

Alsecco, güvenilir dış cephe tekniklerini, tasarım özgürlüğü olan geniş kapsamlı danışmanlık hizmetlerini ve sayısız uygulama referanslarından edindiği tecrübelerini, üstlendiği projelerde gelişmiş ısı yalıtım sistemleri ile birleştiriyor, uzman ekibi ve bayileriyle önemli projelerin iş ortağı olarak çalışmalarını sürdürüyor… 

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account