Kış aylarını Bien’in canlı renkleriyle ısıtın

Editör
18.01.2012

 

Kullandığı dijital teknolojiyle yer ve duvar karolarına yepyeni bir yorum getiren Bien Seramik, kış aylarının soğuk ve donuk renklerini Tessera serisinin canlılığıyla aydınlatırken, modern yaşam alanlarına farklılık katmaya devam ediyor.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen genç ve yenilikçi yaklaşımı ile Bien Seramik, evlerde yalınlık ve işlevselliği ön plana çıkarmaya devam ediyor. Bu kış da Bien’in capcanlı renkleriyle mutfak ve banyolara yeni bir dokunuş getirmek için sanatın teknolojiyle birleşimi Tessera serisi ideal bir seçim.

Helenistik dönemde kullanılmış bir mozaik tekniğinden esinlenen Tessera serisi seramiğe sanatın zerafetini yansıtarak asil bir görünüm kazandırıyor.

Özel dokusuyla öne çıkan Tessera’nın fildişi, açık mavi, azul, venge, kahve ve bej renklerindeki duvar karoları; azul, bej, fildişi ve venge yer karolarıyla kombine edilebiliyor.

Bien Seramik, dijital teknolojiyle 25x50 cm ebadında ürettiği Tessera serisindeki bu çok çeşitli renkleri banyolarında kullanmak isteyenler için ise4x50 ve 10x50 cm ebatlarındaki bordürlerle özgün tasarımlar yaratmayı mümkün kılıyor.

Seride duvar karosu ile uyumlu 40x40 cm ebadındaki bej, azul ve venge renklerinde yer karoları da üretiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account