VİKO Kardelen Serisi ile Duvarlarınıza Zarif Bir Dokunuş

Editör
18.01.2012

 

VİKO’nun Kardelen serisi estetik ile buluşuyor. Beyaz, krem ve ana renklerle kombinlenebilen 16 kordon rengi ile duvarlardaki sıcak dokunuş yaşam alanınıza yansıyor. VİKO Kardelen Serisi, alternatif kullanım seçenekleriyle duvarlarınızda hayat buluyor.

VİKO Kardelen serisi ile mekânlar daha zarif… VİKO Kardelen serisi, saf güzelliğiyle girdiği mekanlara bir ışık perisi gibi dokunuyor. Yaşam alanlarını farklılaştıran aksesuarlara bir yenisi daha ekleniyor.

Zengin ürün yelpazesine ve çoklu çerçeve opsiyonuna sahip olan VİKO Kardelen serisi ile konfor, estetik ve ahenk kavramları hayatınızın baş köşesine yerleşiyor. Duvarlar VİKO Kardelen serisi ile yenileniyor. 

Kardelen serisi alternatif seçenekleriyle göz dolduruyor…

VİKO Kardelen serisi ürün grubuna ait tüm ürünler sıva üstü kasaları ile birlikte kullanılıyor. VİKO Kardelen serisi, seçkinliğiyle mekânlarınıza bambaşka bir hava katıyor.

Yatay çerçeve alternatifi olarak beyaz ve krem çerçeve seçenekleri ile ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı uygulama çözümleri sunuyor. VİKO Kardelen serisi, ana renklerle kombinlenebilen 16 kordon rengi ile mekânlarda dekorasyonunuzla mükemmel uyum sağlıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account