Creavit Piano ile banyolarda resital…

Editör
18.01.2012

 

Creavit’in banyo mobilyaları arasında dikkat çeken modellerinden Piano; ahşap  ve lakenin kusursuz uyumunu harmanlayarak, suyun bestelediği en güzel notaları banyolarda duyurmaya aday.Gözlerinizi kapayın ve kendinizi bir konser salonunda, Usta bir sanatçının piyano resitalinde hayal edin.

Şık konuklar, işinin ustası müzisyenlerin elinden melodisine kavuşan notalar, nezih bir ortam. Ve gözlerinizi açın: Karşınızda, Creavit’in benzersiz zarafetteki banyo mobilyası Piano...

 Bu zarif takıma iki farklı rengin ahengi hakim: Biri kuyruklu piyanoların vazgeçilmezi siyah lake, diğeri ise “Afrika Teak’i” olarak da bilinen Afromozya... 

Piano banyo mobilyası tek ölçüde ve üç parçadan oluşuyor. Üst modülde yer alan ayna ve raf, yuvarlak hatlı köşeleriyle göz dolduruyor. Aynanın geniş ölçüsü ise, kullanıcılarına aynı oranda geniş bir bakış açısı sunuyor. Hemen altında yer alan, tezgah altı lavabolu modülün şıklığı ise üst modülle büyük bir uyum sergiliyor.

 Ayrıca havlu, kişisel bakım ürünleri gibi detayların rahatça yerleştirebileceği geniş çekmeceleri ve 180 cm uzunluğundaki asma boy dolabı ile fonksiyonelliği gözler önüne seriliyor. Mobilyanın asma yapısı, modern görünümünü tamamlayan önemli unsurlardan. 

Uyumlu Creavit klozet, armatür ve aksesuarlarla banyolarını zarif bir görünümle zenginleştirmeyi arzu edenler; renk uyumu, çizgileri ve kullanım rahatlığıyla beklediklerinden çok daha fazlasını Creavit Piano banyo mobilyasında buluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account