Newista Residence’da Fiyat Avantajı

Yazar:Editor
18.01.2012

 

Estetikle işlevselliği buluşturan, bahçeli teras katlarıyla ve özgün mimarisi ile gökyüzüne doğru yükselen Newista Residence, fiyatı ve finansman modeli ile dikkatleri çekiyor. 

Gayrimenkul yatırımlarında en iyi prim yapan bölgelerin başında yer alan Beylikdüzü’nün en gözde yerinde bulunan Newista Residence’da daire fiyatları 119 bin TL’den başlıyor.

Yaşam standartları hiç de standart olmayanlara özel olarak tasarlanmış Newista Residence’da konut sahibi olmak isteyenler, 36 aya kadar sıfır faizle finansman desteği veren Hasoğlu Yapı’nın yanı sıra, anlaşmalı banka olan Bank Asya’nın sunduğu 60 aya kadar 1.01 faiz avantajından da faydalanabiliyorlar.

Yirmi beş yılı aşan deneyimiyle Orta Asya’dan Orta Doğu’ya, Gaziantep’ten İstanbul’a 100’e yakın projeye, 6 binin üzerinde bağımsız bölüme ve 1.5 milyon metrekare alana imza atan inşaat sektörünün köklü firmalarından Hasoğlu Yapı tarafından inşaatına başlanan Newista Residence fiyatları ve özel finansman modeliyle ilgi odağı oldu. 

119 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar, 36 Aya kadar “0” Faiz Oranı

Newista Residence’ın daire fiyatları 119 bin TL’den başlıyor. Ayrıca, Newista Residence’da ev sahibi olmak isteyenlere Hasoğlu Yapı ve anlaşmalı banka olan Bank Asya’dan özel finansman modelleri sunuluyor. 

Hasoğlu Yapı tarafından sunulan özel finansman modeli ile, yüzde 5 peşinatla, 36 aya kadar “0” faiz oranı ile kredi imkanı sunuluyor. Bank Asya ise 60 aya kadar yüzde 25 peşinatla, 1.01, 120 aya kadar yüzde 1.11 faiz oranı ile kredi veriyor.

Hasoğlu Yapı Bünyesinde 36 Ay Vade Farksız Örnek Ödeme Planı

Daire Fiyatı Peşinat % 5 Taksit Ara Ödeme (4x6 ayda 1) Teslim Ödemesi

100.000 TL 5.000 TL 833 TL 13.750 TL 10.000 TL

Banka Kredisi İle 60 Ay ve 120 Ay Örnek Ödeme Planı

60 Ay İçin Aylık Faiz Oranı 1.01 ve 120 Ay İçin Aylık Faiz Oranı 1.11

Daire Fiyatı Peşinat %25 Bakiye 

60 Ay Sabit Taksit Bakiye

120 Ay Sabit Taksit

100.000 TL 25.000 TL 1.672 TL 1.134TL

En Karlı Konut Yatırımı Newista Residence 

Yapımı planlanan dünyanın en büyük ve prestijli yatırımlarından birisi olacak Kanal İstanbul, Silivri Havalimanı ve çok yakında bölgeye ulaşacak Metrobüs hattı ile en çok kazandıran ilk üç yatırım bölgesi arasında yer alan, yeni yaşam ve ticaret merkezi Beylikdüzü’nün en değerli ve en merkezi yerinde bulunan Newista Residence, konumu ve kalitesi ile yatırımcıların gözdesi durumunda.  

Her İhtiyaca Yönelik Daire Newista Residence’da

Newista Residence’da yaşamı temsil eden Aqua (Su), Terra (Toprak), Aria (Hava) isimlerini taşıyan 3 bağımsız blokta toplam 864 daire bulunuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve geniş teraslı dairelerin bulunduğu Newista Residence’da ortalama m2 fiyatları 2000 TL seviyelerinde.

Newista Residence’da Her Türlü Sosyal İmkan Var

Başta ev sahiplerinin günlük ihtiyaçları olmak üzere, her türlü alışveriş ve kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamak için düşünülmüş yaklaşık 11 bin m2’lik ve içerisinde banka, restoranlar, süpermarket ve eczane, güzellik merkezi gibi fonksiyonların yer alacağı bir  ticaret alanı, sosyal alanlar, spor ve hobi alanları Newista Residence sahiplerine farklı bir yaşam sunuyor.

Kapalı yüzme havuzu, alışveriş üniteleri, süpermarket, kafe ve restoranlar, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, hobi odası, ofis-toplantı alanları, oyun ve seyir odası, süs havuzları, özel peyzajlı bahçeleri, dinlenme ve oturma alanları, kapalı otopark Newista’nın sunduğu ayrıcalıklardan sadece bazıları. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account