Samsung Güvenlik Sistemleri İş Ortakları Toplantısı ve Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Editör
18.01.2012

 

Türkiye’nin en büyük dağıtıcı firmalarından olan Koyuncu Elektronik Samsung Techwin güvenlik sistemleri iş ortakları toplantısını İstanbul Point otelde düzenledi.

Gecede açılış konuşmasını yapan Koyuncu Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Koyuncu, Koyuncu Elektronik’ in bu alandaki yatırımlarını ve çözüm ortakları ile birlikte büyüme hedeflerini paylaştı.

Global ekonomik dalgalanmalar, alınması gereken önlemler ve gelecek yıllar için öngörülerini paylaşan Kenan Koyuncu, iş ortaklarıyla iş birlikteliklerinin artarak devam edeceğini dile getirdi.

Genel Müdür Yardımcısı Ali Yipelli ise konuşmasında Koyuncu Elektronik’in iş modelleri ve Pazar stratejileri ile ilgili bilgiler verdi. 2011 yılının oldukça başarılı geçtiğini söyleyen Ali Yipelli, Güvenlik sektöründe yükselen grafiklerinin devam edeceğini ve 2012 yılının sektör ve Koyuncu Elektronik açısından verimli olacagına inandığını dile getirdi. 

Seminerin son bölümünde, Koyuncu Elektronik Secura Güvenlik Departmanı Satış Müdürü Cihan İnal,  SAMSUNG Techwin’in dünya güvenlik pazarındaki gelişen satış ivmesi, pazar payları ve yeni IP Network CCTV ürün grupları hakkındaki gelişmeleri aktardı.

İnal, 2012 yılında Samsung ‘un pazara sunacağı kartlı geçiş sistemleri,  Full HD Analog CCTV ve TSM toplam güvenlik sistem ürünleri hakkında bilgiler verirken,  Samsung’un 2012 yılı hedeflerini SAMSUNG çözüm ortakları ile paylaştı.

Toplantı sırasında 2011 yılında kendi alanlarında en başarılı iş ortaklarına başarı ödülleri verildi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account