2011 Şampiyonluk Öyküsünü Yetkili Satış Bayi ve Yetkili Servisleriyle Paylaştı…

Editör
18.01.2012

 

2012 yılında Türkiye’de kuruluşunun 20. yılını kutlayan WILO Pompa Sistemleri'nin geleneksel "Hedef Paylaşım Toplantısı", 14 Ocak 2012'de Divan Asia Hotel İstanbul’da gerçekleştirildi. WILO'nun Türkiye geneline yayılmış yetkili satış bayileri ve servislerinin katıldığı toplantıda, 2012 yılına yönelik strateji ve hedefler paylaşıldı.  

WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, yaptığı açılış konuşmasında: “WILO Türkiye olarak yoğun ve başarılı bir yılı daha geride bıraktık. Geçtiğimiz yılı yüzde 20 büyüme ile kapattık.

Büyümemizi sürdürürken sektördeki lider konumumuzu daha da güçlendirdik. 2011, ses getiren birçok projeye imza attığımız bir yıl oldu. Bu projelerin en önemlisi, Haziran 2011’de Tuzla’da faaliyete başlayan yeşil binaydı.

Sektörümüzde Avrupa’nın LEED Gold sertifikalı (Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik Sertifikası) ilk yeşil binası olma özelliği taşıyan tesisimiz; enerji tasarrufu yapıyor, doğayı koruyor, çalışanlarına konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

WILO Türkiye olarak, sektörümüze böylesine önemli bir yatırımı kazandırmış olmanın gururunu yaşıyoruz. 2011 yılında WILO Türkiye, dünyadaki WILO organizasyonları içinde en verimli firma seçilmesinin yanısıra serviste profesyonellik ödüllerini alan beş ülkeden birisi oldu” dedi. 

Ercüment Yalçın, ayrıca WILO Türkiye’de 2012 yılının “Enerji Verimliliği” farkındalık yılı olacağını açıkladı. Enerji verimliliğinin hem ekonomik hem de ekolojik bir gereklilik olduğunu vurgulayan Yalçın, Türkiye’nin 2023 enerji tasarrufu hedefi olan % 20’ye ulaşmak için “şimdi tam zamanı, yarın geç olacak, yarının standardı yüksek verim!” mesajını verdi.

Ercüment Yalçın, dünyada enerjiyi en çok tüketen ürünlerin başında pompaların geldiğini, binalarda ayda 150 Euro elektrik tüketen eski sirkülasyon pompaları yerine kullanılacak enerji verimliliği sağlayan pompalarının kullanımı ile tüketimi 9 Euro’ya düşürmenin mümkün olduğunu belirtti.

Yüzde 90 daha az enerji tüketmesiyle dünyanın en yüksek verimli pompa ailesinin WILO tarafından üretildiğini vurgulayan Ercüment Yalçın, WILO’nun, 65 merkez çalışanı yanı sıra, 30 satış bayisi ve 65 yetkili servisi ile yaklaşık 1000 kişilik bir aileyi temsil ettiğini belirtti.

Yalçın, kalifiye insan gücüne sahip oldukları ve mutlak müşteri memnuniyeti için kusursuz bir sistem yaratmayı amaçladıklarını ifade etti. WILO'nun sektörün en büyük oyuncusu olduğuna dikkat çeken Yalçın, güçlü bayi ve servis teşkilatı ile de Türkiye'nin her yerine hizmet sağladıklarının altını çizdi.

Yavuz Seçkin WILO 2012 Hedef Paylaşım Toplantısı’na Renk Kattı!

“Takım ol başarılı ol! Hayal edersen kazanırsın!” mottolarıyla WILO’nun şampiyonluk öyküsünün aktarıldığı “WILO 2012 Hedef Paylaşım Toplantısı”nda; WILO Türkiye Bina Teknolojileri Bolümü Satış Müdürü Alp Yılmaz, Altyapı Uygulamaları Bölümü Satış Müdürü Serkan Öğüt, Satış Sonrası Hizmetler Bölümü Müdürü Tolga Ünal, Pazarlama Müdürü Melis Akçin ile Eğitim Koordinatörü Gökhan Uzuner departman sunumlarını bayiler ve servislerle paylaştılar. WILO toplantısına ünlü şovmen Yavuz Seçkin de gösterisiyle renk kattı.

Toplantı, 2011 yılının en başarılı Yetkili Satış Bayileri ve Servislerinin ödül aldığı törenle sona erdi. Yetkili Satış Bayilerinde; "En Yüksek Ciro" alanında Serkon End. Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti., “En Yüksek Büyüme " alanında Ontek Tekn. Tes. Sist. San. Tic. Ltd. Şti., Yetkili Servislerde; “En Yüksek Ciro” alanında Saygın Servis Hizmetleri Ltd. Şti., “En Yüksek Büyüme” alanında Bahasan End. San. Tic. Ltd. Şti. ödül aldılar.

"WILO Kurumsal Gelişim Ödülü"nü ise 2011 yılındaki başarılı çalışmaları ile Bilimser Elektronik San. Tic. Ltd. aldı. WILO’nun 2011 yılı “En İyi Hizmet Ödülü”nü Turan Teknik Servis aldı. Yetkili Servis Takdir Ödülleri’ni ise Vilser Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti., Emtes Teknik Servis Hizm. Ltd. Şti., Alfa Otomasyon Müh. Taah. Tic. alma başarısını gösterdi.   

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account