Babil Çarşı'da işyerlerine garantili kazanç modeli

Editör
16.01.2012

 

"Başka Bir Çarşı Mümkün" sloganıyla Babil Kuleleri'nde kurulan Babil Çarşı'da işyerleri garantili kazanç sistemiyle sektörlere göre düzenlendi.

Uluhan Grup'un Babil Kuleleri yaşam ve iş merkezinde yeni bir iş modeliyle hayata geçirdiği Babil Çarşı'da yer alan işyerleri alanlarında tek olacak ve kazançları garanti altına alınacak.

Esenyurt'un çıtasını yükseltmeye aday, bölgede başta bina sağlamlığı ve konfor olmak üzere her bakımdan model olmaya hazırlanan Babil Kuleleri'nde yer alan İstanbul'un yeni çarşı modeli Babil Çarşı, merkezde faaliyet göstermek isteyen işyerlerine kazanç avantajı sağlıyor.

Söz konusu avantaj, Babil Çarşı'da yer alan işyerleri için önceden fizibilite çalışması yapılarak alan karmasının belirlenmiş olmasından kaynaklanıyor.

Uluhan Grup'un fizibilite çalışması sayesinde işyerleri alanlarında tek olacak ve gereksiz rekabetle karşı karşıya kalmadan kazançları garanti altına alınacak.   

Model Türkiye'de bir ilk

199 mağazadan oluşan Babil Çarşı için geliştirilen kazanç garantili iş kurma modeli Türkiye'de bir ilk olma özelliği  taşıyor. Uluhan Grup yetkilileri, yeni iş modelinin önümüzdeki dönemde kurulacak yeni yaşam ve iş merkezleri için de örnek bir uygulama olmasını dilediklerini belirterek, yeni sistem sayesinde sektörel kuruluşların gereksiz riskler üstlenmeden doğrudan işlerine odaklanmalarının sağlandığı ve kazançlarının garanti altına alındığının altını çiziyorlar.      

İster mağaza al ister kirala

Babil Çarşı'da yer alan mağazalar sabit ya da değişken olarak kiralanabiliyor. Örneğin bir haftalık ya da daha uzun bir süre mağaza kiralamak Babil Çarşı'da mümkün olacak.

Bu sayede Babil Çarşı'da kısa bir süreliğine ya da belli bir mevsimsel dönemde iş yapmak isteyenler, benzeri olmayan özel bir imkandan yararlanabilecekler.

Bununla birlikte, Babil Çarşı'dan mağaza satın alanlara önemli bir kolaylık da sağlayan Uluhan Grup, mağaza sahiplerine kiracı bulmayı da taahhüt ediyor. 

Bölgenin çekim merkezi olacak

Babil Çarşı, çeşitli ürünlerin bir arada bulunacağı daimi sergi alanları, 200 kişilik tiyatro salonu, açık/ kapalı havuzları, açık hava sinemaları, fitness ve spa salonlarıyla diğer projelerden ayrılıyor.

24 saat hizmet veren 1000 m2'lik kreşin yanı sıra spor alanı, kültürel etkinlik ve AVM'yi bir arada sunan Babil Çarşı'nın, tek mekanda çok yönlü hizmet sunma avantajıyla bölgede çekim merkezi haline gelmesi bekleniyor. 

Uluhan Grup yetkilileri, Babil Çarşı'da Gıda, Elektronik, Mücevher&Aksesuar, Çocuk, Kreş, Estetik&Sağlık, Hizmet, Mobilya&Dekorasyon, Kültür&Sanat, İletişim, Finans ve Spor olmak üzere 12 farklı sektörün yer alacağını belirtiyorlar. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account