Miele Çamaşır Makineleri ile elektrik ve su harcamanızı takip edebilirsiniz.

Editör
13.01.2012

 

Eco programları sayesinde daha az enerji tüketimiyle ve yeni EcoFeedback özelliği ile ne kadar su ve elektrik harcadığınızı ekrandan görebilirsiniz.

Solo ve ankastre ev aletleri ve endüstriyel cihazlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile üstün Alman teknolojisini birleştirerek alanında dev bir marka olan Miele’nin yeni çamaşır makineleri fark yaratıyor.

111 yıldır beyaz eşya sektörünün öncülerinden olan Miele çamaşır makinesi üretiminde Avrupa’nın ilk tam otomatik çamaşır makinesi üreticisi özelliğini taşıyor.

10 yıl önce 2001 yılında sadece Miele’de bulunan petek dokulu kazanla çamaşır bakım anlayışını değiştiren Miele, çok daha narin elde yıkama hassasiyetinde koruma sağlayan yıkama teknolojisini ilk kez kullandı.

Petek dokulu kazanın yanı sıra özellikle çamaşır bakım serisinde daima ilklere imza atan Miele, ekolojik, ekonomik, yenilikçi, kaliteli ve kullanıcı dostu makineleriyle fark yaratmaya devam ediyor. 

Yeni W 5800 HomeCare XL çamaşır makinesi 7kg yıkama kapasitesi ve otomatik plus, kısa 200, gömlek ve yoğun programlarının yanı sıra kuştüyü yastık, yorgan, bornoz gibi özel ek programlarıyla da istenilen hijyenik yıkama imkanı sunuyor.

A sınıfından %20 daha az enerji harcayan, sadece Miele’de bulunan “Çamaşır Makinesi Temizleme” program ile zaman içinde çamaşır makinenizin içinde oluşabilecek kirler ve partiküller bu program sayesinde yok edilebiliyor.

Kullanılan vücut kremleri, yağlar, merhemler zaman içinde çamaşırdan arınırken makine içinde tortuların birikmesine neden oluyor ve çamaşır yıkama sırasında istenmeyen lekelere neden olabiliyor. Bu program sayesinde artık makineniz tertemiz bir şekilde sizi bekliyor olacak! 

EcoFeedback özelliği ise harcanan enerji tüketimini ekrandan size göstererek enerji tasarrufunu sadece kelimede değil sayısal olarak da ispatlıyor.

Hem program seçim öncesi tahmini tüketim, hem de program bitiminde gerçekleşen tüketim değerlerini gösteriyor. Böylece enerji tüketiminizi her zaman kontrol altında tutabilirsiniz.

Uzun ömürlü ve çevreye duyarlı Miele kalitesi sizİ ve en sevdiklerinizi düşünüyor.

444 11 22 / www.miele.com.tr

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account