Ev sahipleri 'Hobi Akademisi'nde

Editör
13.01.2012

 

Sinpaş Yapı, Liva İstanbul’da yer alacak Liva Hobi Akademisi’yle eğitim ve sosyal yaşamda bir ilke imza atacak. Ev sakinleri 7’den 70’e yeteneklerini geliştirebilecek.

Sinpaş Yapı, Sultanbeyli'deki yeni projesinde bir ilke imza atarak Liva Hobi Akademisi'ni hayata geçiriyor. Liva İstanbul'un içerisinde yer alacak olan Liva Hobi Akademisi, çocukların evlerinin yanı başında güvenle gidebilecekleri; anne babaların ise arkadaşlarıyla boş zamanlarını keyifle geçirebileceği bir sosyal alan olarak konumlanıyor.

Sinpaş Yapı'nın ilk defa bu projesinde hayata geçireceği Hobi Akademisi'nde hem yetişkinler hem de genç Liva sakinleri için yabancı dil eğitimleri, resim ve Özgür şef ve ekibi ile yemek kursları verilecek. 

ÇOCUKLARA PİYANO KURSU 

Sosyal alanlar açısından alışılagelmişin dışı naçıkan Liva İstanbul'un satış ofisinde ise aileleri ziyaretleri süresince çocuklarını bir pedagog eşliğinde bırakabilecekleri bir çocuk oyun alanı bulunuyor.

Satış ofisine gelen çocuklar pedagog eşliğinde yetenek ve becerilerini keşfederken büyükler de unutulmuyor, ziyaretçileri projenin detaylarını öğrenmenin yanı sıra satış ofisinde hazırlanan leziz ikramlar ve keyifli piyano kursları bekliyor. Liva Hobi Akademisi'nde aileleri bekleyen keyifli saatler bu etkinliklerle satış ofisinde kısa süreli de olsa ziyaretçilere hissettiriliyor.

AİLELERE HİTAP EDİYOR

Liva İstanbul projesinin ilk etabında 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 332 konut bulunuyor. 146 bin TL ile 784 bin 500 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan projede 1+1'den 4+1'e kadar pek çok daire seçeneği sunuluyor. Liva İstanbul projesinden ev sahibi olmak isteyenlere 72 aya kadar vade imkanı da sunuluyor.

 

KAYNAK: Sabah

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account