Istanbul Suites'te faiz yok

Editör
13.01.2012

 

Küçükçekmece'nin yükselen yıldızı Istanbul Suites, bölgenin en iddialı projesi olarak ev sahibi olmak isteyenlere geniş fırsatlar sunuyor. Rumeli Gayrimenkul tarafından İstanbul'un ikinci Maslak hattı olarak değerlendirilen bölgede inşa edilen Istanbul Suites, sıfır faiz  uygulamasıyla sakinlerine büyük avantaj sağlıyor.

Küçükçekmece'nin büyük residence projesi olarak bölgenin değerine değer katan Istanbul Suites'i hayata geçiren Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş., yükselen faiz döneminde konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlamak amacıyla sıfır faiz uygulamasını başlattı.

Marmara  Denizi’ne hakim, her türlü konfora sahip ve tüm ayrıntıları kaliteli malzeme ve işçilikle tasarlanmış lüks daireleriyle Istanbul Suites, ayrıcalıklı bir yaşamı tercih edenlere en uygun ödeme koşullarını sunuyor.

Bölgenin en lüks projelerinin başında gelen Istanbul Suites'te her türlü konforu hayata geçirdiklerini belirten Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. Satış Koordinatörleri Yasemin Başaraner ve  Janet Levi, sıfır faiz uygulamasının yükselen faiz döneminde ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayacağının altını çiziyor.   

Bölgenin en merkezi konumunda       

Merkezi konumuyla da sakinlerine önemli avantaj sağlayan Istanbul Suites, TEM ile E-5 karayolları arasında, Basın Ekspres ve Deniz Bağlantı Su Yolu'nun hemen üzerinde, Atatürk Havalimanı, 212 İstanbul Power Outlet, Metro Grosmarket, Star City, Masko, İstoç, Kuyumcukent, Dünya Ticaret ve Fuar Merkezi, Airport AVM gibi merkezlere yalnızca birkaç dakikalık mesafesiyle bölgenin en merkezi lokasyonunda yer alıyor.  

Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. tarafından 8940 m2'lik alan üzerinde inşa edilen 10 katlı residence projesi Istanbul Suites, her biri eşsiz güzellikte 194 daireden oluşuyor.

Katlarda teras bahçeleri, gün ışığını ayarlayabilen yatay hareketli teak panjur sistemi, her daire için özel otopark, ziyaretçi otoparkı, 24 seçkin mağazadan oluşan AVM, 7/24 A sınıfı güvenlik ve her türlü concierge hizmeti Istanbul Suites'in sunduğu ayrıcalıklar arasında bulunuyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account