Kişiye Özel Daireler Tasarlanıyor

Editör
12.01.2012

 

Avrupa Konutları’nın ‘Florya’nın yeni yaşam merkezi’ konseptiyle inşa ettiği  “Avrupa Konakları Florya” projesinde daireler kişiye özel olarak hazırlanıyor. Örnek dairelerin hazır olduğu projede, daireler, ev sahiplerinin istedikleri renk ve malzemeye göre tasarlanıyor. 

Avrupa Konutları’nın Florya’da hayat bulan son projesi “Avrupa Konakları Florya” da örnek daireler görücüye çıktı. Kişiye özel olarak hazırlanan dairelerde, ev sahipleri istedikleri renk ve malzemeleri seçebiliyorlar.  

Florya’nın yeni yaşam merkezi olacak olan projenin kaba inşaatı tamamlandı.  Teslimatları Nisan 2012’de gerçekleşecek olan ve 80 konuttan oluşan Avrupa Konakları Florya’nın şimdiden yüzde 60’ı satıldı. 

Florya Atatürk Ormanı’nın hemen yanında hayata geçirilen ve sahip olduğu lüks detaylarla dikkat çeken proje sekiz blok ve üç farklı konut tipinden oluşuyor.

 4 oda 1 salon bahçe katlarının büyüklüklerinin 215 metrekare olduğu projede yine 4 oda 1 salon ara katların büyüklüğü 235 metrekare. 5 oda 2 salon şeklindeki çatı katı dubleksleri ise 405 metrekare büyüklüğe sahip.  

Florya’nın karakteristik mimarisine uygun

Avrupa Konakları Florya, İstanbul’un en karakteristik semtlerinden Florya’ya, ‘Avrupa’ standartlarında konforu getiriyor. Florya’nın karakteristik az katlı mimari yapısına sadık kalarak inşa edilen projede bloklar sadece bir ağaç boyu kadar.

Mutfaktan, salona, banyodan odalara kadar evin her detayında, Avrupa Konutları markasının kazandığı güvene yakışır bir konfor kullanılıyor. 

Merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor

Florya Atatürk Ormanı’nın kenarında yer alan Avrupa Konakları Florya projesi, sahil yolu, metrobüs, deniz yolu, demiryolu ve Atatürk Havalimanı’na yakın konumuyla da dikkat çekiyor.

Projenin sosyal tesislerinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı ve aerobik salonu bulunuyor. Avrupa Konakları Florya, kapalı otoparkı, 24 saat özel güvenliği ile huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

4+1 daireler 1 milyon 630 bin TL ile 2 milyon 80 bin TL arasında, 5+2 dairelerin fiyatı 3 milyon 80 bin TL  ile 3 milyon 360 bin TL arasında değişiyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account