Kırmızı Rengin Sıcaklığını ve Heyecanını Yansıtan Karolar

Editör
11.01.2012

 

Seramik sektörünün teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken markası Seramiksan, Paper serisi ile kırmızının cazibesini yaşam alanlarına taşıyor.

Uygulanan alanları canlı renkleri ile klasik tasarımın dışına taşıyan  Paper Serisi, katlanmış kağıt efektinin modern görüntüsü ile tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Seramik sektörünün öncü markalarından Seramiksan, yaşam alanları için estetik çözümler sunmaya devam ediyor. Farklı beğenilere yönelik geniş ürün gamıyla “İyi tasarım herkesin hakkı” sözünü veren Seramiksan’ın Paper Serisi, yenilikçi tasarımlarıyla aşkın ve tutkunun rengi kırmızıyı ev dekorasyonuna taşıyor. 

Katlanmış kağıt görüntüsünün doğallığını kırmızıyla buluşturan Paper Serisi, yaşam alanlarına dinamik bir görünüm kazandırıyor. Kırmızı rengin sıcaklığını ve heyecanını yansıtan karolar kullanıldığı mekanlarda renkli ve modern bir dünya yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Paper Serisine ait kelebek dekorlar ile kombine edilebilen seri, göz alıcı detayları ile mekanlara farklı bir atmosfer katıyor. Serinin ayrıca gece mavisi, mor, bej, kemik ve beyaz renkleri de bulunuyor.

Seramiksan’ın ileri teknolojisini yansıtan Paper, Rotodigit teknolojisi kullanılan Digiart serisi karolar arasında yer alıyor. 

Paper Kırmızı, mor, gece mavisi, 20x60 cm, 32 TL/m2

Paper beyaz, kemik ve bej duvar, 20x60 cm, 28 TL/m2

Paper beyaz, yer, 30x60, 28 TL/m2

Paper kelebek dekor, 20x60, 14,60 TL/adet

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account