Salonlar Doğtaş Trendy Antik TV Ünitesi ile güzelleşiyor

Editör
11.01.2012

 

Türkiye’nin en beğenilen mobilya firması seçilen Doğtaş, modüler yapısıyla dikkat çeken Trendy Antik TV Ünitesi ile evinizde ideal çözümler sunuyor. 

Türk mobilya sektöründe iyi tasarım, yüksek kalite ve mağazacılık hizmet anlayışıyla sektörünün öncü markalarından Doğtaş; çekmeceli, asılı ve açık modüllerin başarılı kombinasyonunu Trendy Antik TV Ünitesi ile sunuyor. 

Modern tasarımı ve kullanma alternatifleri ile dikkat çeken Trendy Antik TV Ünitesi, oturma odaları için uyumlu ve tamamlayıcı çözümler üretiyor. Trendy Antik TV Ünitesi; duvara monte edilen TV ile asılı modüllerle birlikte kullanılabilme ve isteğe bağlı olarak sağda, solda veya dik olarak kullanılabilen asılı CD rafı özellikleriyle de tercih sebebi oluyor.  

Doğtaş, işlevsellikten uzaklaşmadan, daha çok yaratıcılık, daha çok estetik, daha çok konfor ve daha çok yaşam kalitesinin izinde tasarladığı koleksiyonlarına devam ediyor.

Tüm ürünlerde KDV'siz alışverişin keyfi Doğtaş'ta. Doğtaş, Bonus'a özel 12 taksit veya 4 ay ertelemeli 6 taksit imkanı da sunuyor. 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account