Rasch’ın yeni koleksiyonu Queens ile şehir duvara yansıyor…

Editör
11.01.2012

 

HannaHome’un temsilcisi olduğu duvar kağıdında trendleri belirleyen Rasch markasının yeni koleksiyonu “Queens”, city silhouette temalı desenleri ile modern şehir hayatını duvarlara yansıtıyor...

Rasch markasının modern şehir hayatından ilham alarak hazırladığı yeni koleksiyonu “Queens”, uyum ve rahatlığı, modern bir doğallıkla birleştiren desenleri ile modern hayata, modern yaklaşımlar sunuyor.

Koleksiyonun içerisinde bulunan city silhouette/şehir silueti temalı duvar kağıtları, kozmopolit şehir hayatını göz yormadan fakat son derece zengin bir ifade ile yaşam alanlarına taşır nitelikte…

Modern binaların gümüş detaylarla sonlandırılmış siluetini duvarlara yansıtan desenler, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile sunuluyor ve uygulandığı yaşam alanlarına kendine has bir kişilik katıyor.

Kalabalık şehrin içerisinde sakin alanlar…

Doğal uyum, yumuşak geometrik geçişler, akıcı yuvarlak formlar… Tasarımda uyumu merkezine alan, renk kartelasından krem, gümüş, mor, gri, siyah ve yumuşak toprak renklerinin kullanıldığı Queens koleksiyonu, köşeleri yumuşatıp sivrilikleri gideriyor, şehrin gürültüsünün ve telaşının ortasında dinginliği yaşam alanlarına taşıyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account