Casa Bugatti’den aşkın rengine Sevgililer Günü indirimi…

Yazar:Editor
11.01.2012

 

Yuvarlak hatlı romantik tasarımlarıyla, teknolojiye bir kadın kadar estetik ve renkli bir kişilik kazandıran İtalyan Casa Bugatti, bu yıl Sevgililer Günü’nü, “kırmızıya özel” indirim kampanyası ile karşılıyor.

Elma yeşilinden lilaya kadar birçok sıra dışı moda rengi, mutfaktaki kişisel küçük elektrikli ev aletlerine dönüştüren Casa Bugatti, bütün yıl yanından ayırmayacağı, hem onu ve aşkını hatırlatacak unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi için, aşkın rengine bu kez özel bir ayrıcalık tanıyor.

Casa Bugatti Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, Şubat ayının ilk yarısında 6 farklı ürünün “kırmızı” rengi için, sevenlere yüzde 15 indirim avantajı sunuyor. 

Zaman, ısı ve program seçimi olanağı sağlayan ergonomik Vera su ısıtıcının kırmızı rengi Sevgililer Günü kampanyası ile 1-15 Şubat arasında 690 liradan 586 liraya iniyor.

Sevgililer Günü kırmızı indirimi ile hem pratik kahve poşetleri, hem de hazır öğütülmüş kahve ile nefis espresso çeşitleri hazırlayabilen Diva Espresso kahve makinelerinin kırmızı rengi, 1650 lira yerine 1402 lira, birden fazla kızartma opsiyonu sunan, sihirli ekmek kızartıcı Volo’nun kırmızısı da, 519 lira yerine 441 liraya satışa sunuluyor. 

268 liradan başlayan cazip kırmızı seçenekleri…

Bir seferde 1,5 litreye kadar karışım yapabilen, sert çelik bıçaklı kırmızı Vela blenderin fiyatı da 510 liradan 433 liraya düşüyor. 1 Şubat’tan, Sevgililer Günü akşamına kadar sürecek kampanya ile maksimum 3 kg. kapasiteli timer özelliğine sahip tek mutfak tartısı Uma 315 lira yerine 268 lira ve “V” tasarım ailesine yeni katılan narenciye sıkacağı Vita da, 460 lira yerine 391 liralık “kırmızı indirimli” fiyatlar taşıyacak.

Casa Bugatti elektrikli ev aletlerinin Türkiye’ye distribütörlüğünü üstlenen Boğaziçi İthalat, tarzı ve kişiliği yansıtan, aksesuar kadar şık, ancak şaşırtıcı teknik özelliklere sahip, rengarenk elektrikli ev aletlerini Türkiye’de 40’dan fazla bayisi ile birlikte, bazı ESSE satış noktalarında da, satışa sunuyor.

Casa Bugatti’nin en yakın satış noktasını öğrenmek için Boğaziçi İthalat’a 0212 251 07 07 numaralı telefondan ulaşılabiliyor. Boğaziçi İthalat, Casa Bugatti’nin tüm modellerini, ayrıca İstanbul’da Beşiktaş Balmumcu’daki showroom’u Info’da da sergiliyor. Boğaziçi İthalat’ın web sitesi de www.bogaziciithalat.com.tr internet adresinde yer alıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account