Ferroli, sihir gücünü kullandı ve kombi seçimi kolaylaştı!

Editör
10.01.2012

 

Sektörde enerjinin verimli kullanılmasına öncülük eden Ferroli’nin geliştirdiği Kombi Sihirbazı, pazar ihtiyaçları ve tüketici trendlerine göre yenilendi. Ferroli Kombi Sihirbazı ile doğru kombiyi seçmek artık bir tık uzakta!

Türkiye’de 25’inci yılına yaklaşan Ferroli, kombi seçiminde en doğru kararı vermek isteyen tüketiciler için 2005 yılında geliştirdiği Kombi Sihirbazı’nı pazardaki talepleri en doğru şekilde karşılamak için yeniledi.

Enerjinin verimli kullanılmasında en önemli etken olan doğru cihaz seçimi için geliştirilen web yazılım programı Kombi Sihirbazı ile artık kombi seçimi çok daha kolay.

Tüketiciler bu programla Ferroli’nin sunduğu geniş kombi seçenekleri arasında evleri için en uygun olan kombiyi www.ferroli.com.tr’den birkaç saniye içerisinde seçebilecekler. 

Ferroli’nin geliştirdiği yeni web yazılımı sayesinde kombileri artık tüketiciler değil sihirbazlar seçecek.

Kombi Sihirbazı, Türkiye’nin 7 farklı bölgeye sahip olması, iklim çeşitliliği, yaşam alanlarının büyüklüğü, genişliği gibi tüketicinin kombi seçimini etkileyen pek çok soruya cevap olacak.

İhtiyaç duyulan ısı miktarına göre en uygun kombi seçeneklerinin bulunmasına yardımcı olan Kombi Sihirbazı, aynı zamanda tüketicinin bütçesine göre de farklı alternatifler sunuyor.

Ferroli Kombi Sihirbazı ile kombi seçimi yapmak isteyen tüketiciler; yaşadıkları bölge, meskenin m2 büyüklüğü, tavan yüksekliği, dairenin bulunduğu kat ve yaklaşık bütçelerini sisteme girdiklerinde ihtiyaçlarına en uygun kombi seçenekleriyle tanışacaklar. 

Türkiye’de enerjinin verimli kullanılmasına yönelik tüketiciyi en çok bilgilendiren ve sektöründeki birçok yeniliğin de öncüsü olan Ferroli’nin sunduğu bu uygulamaya, tüketiciler http://www.ferroli.com.tr/KombiSihirbazi.aspx  adresinden ulaşılabilecekler.

İlk adım olarak doğru cihazı Kombi Sihirbazı’yla rahatlıkla seçecek olan tüketiciler, ikinci adım olarak en yakın Ferroli yetkili satıcısına giderek seçtikleri kombinin keyfini sürecekler.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account