Türkiye’deki ilk showroom’unu Nişantaşı Nishdecor’da açtı

Editör
10.01.2012

 

Dizayn, kalite, zarafet, şıklık, dayanıklılık ve teknik olarak daha birçok özelliği tek bir kapıya sığdıran SJB, 50 yıldır dünyada seçkin projelerin ilk tercihi olmuştur. SJB kendi geliştirdiği teknolojilerle ürettiği ve patentlediği kapılarını, yüksek kalite kontrol standartlarından geçiriyor ve bu kaliteli ürünler için 15 yıl garanti veriyor.

İşlevselliği, çeşitliliği, kullanım alanı ve kişisel zevke göre değişebilen fiziksel özelliklerinin yanı sıra, güvenliği ve rahatlığı ön planda tutan SJB, ses ve duman geçirmez, yangına dayanıklı kapıları da koleksiyonuna ekleyerek hem ev, hem otel, hem de hastane gibi konuk ağırlama alanları için benzersiz çözümler sunuyor. 

Birbirinden farklı tarz ve özellikleriyle 10 farklı koleksiyona sahip olan SJB, dünyaca ünlü mimarlar tarafından dizayn edilmiş, ister mat ister parlak verniklenmiş, farklı renk seçeneklerine sahip, en üst kalitede ağaç cinsleri ile üretilen masif kapılarıyla bulundukları mekana prestij ve zarafet katıyor.

Modern çizgisinin yanı sıra, nostalji sevenlere hitap eden SJB nin EMME serisi; oymalı panelleri, incelikle dizayn edilmiş pervazları ile 60’ları 70’leri yaşatırken, Soluzione koleksiyonu ile de hem şık, hem teknolojik hem de uygun fiyatlı ürün ihtiyacına cevap veriyor. 

SJB ‘nin Türkiye distribütörü olan Nishdecor, “Wall-door-floor” konsepti ile; bir mekanın en önemli temel dekorasyon elemanları olan kapı, yer ve zemin ihtiyaçlarını aynı çatı altında bir araya getiriyor. Nishdecor dünyanın önde gelen kapı, duvar kağıdı, parke ve doğal taş markalarını Nişantaşı’ndaki showroomunuda son kullanıcı ve profesyonellerin beğenisine sunuyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account