Osram SPYLUX’le Her Adımda Aydınlık…

Editör
10.01.2012

 

 Dünyanın iki lider aydınlatma sistemleri üreticisinden biri olan Osram, ev kazalarını önleme konusunda etkili yeni bir ürün geliştirdi. Bir OSRAM teknolojisi olan SPYLUX, 4m’lik alan içerisinde en ufak bir harekete bile tepki veren hareket sensörü sayesinde aydınlığı her alana taşıyor.

 Parlak  LED aydınlatma teknolojisi sayesinde karanlıkta bile güvenle hareket edilmesini sağlayan SPYLUX, özellikle ışığın yetersizliği nedeniyle meydana gelen ev kazalarını önlemeye yardımcı olmak üzere tasarlandı. 

Son derece büyük bir kolaylıkla istenilen yüzeye montajı yapılan SPYLUX, hareketli başı sayesinde her yöne çevirilerek ışığın odak noktasını belirlemeye imkan tanır. Pille çalışan SPYLUX, hava şartlarına dayanıklı yapısı sayesinde  dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Özellikle kamp alanlarında, garajda, bahçede ve daha bir çok yerde kullanıcıların güvenliğini artırmak üzere geliştirilmiştir. 

Eşsiz tasarımı ile monte edilen her köşeye kolayca uyum sağlayan Osram SPYLUX, güvenlik sağlamasının yanında  eşsiz tasarımıyla da göz doldurmaktadır. SPYLUX Osram yetkili bayileri ve yapi marketlerlerde tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

Dergisi

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account