çift kapılı LowFrost buzdolapları ile yüzde 40 enerji tasarrufu

Editör
10.01.2012

 

Dayanıklı ev aletleri ile yaşamı kolaylaştıran ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünleri en yalın haliyle sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin  Yeni Nesil Çift Kapılı Buzdolapları LowFrost özelliği sayesinde manuel defrost ihtiyacını klasik çift kapılı dolaplara göre çok azaltıyor!

Yalın, fonksiyonel ve dayanıklı ürünlerle öne çıkarak tüketicilerine güvenilir, şık ve çevreci ürünler sunmaya devam eden Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin A ++ enerji sınıfındaki yeni nesil çift kapılı LowFrost buzdolabı serisi A sınıfından yüzde 40 daha az enerji tüketiyor ve aile bütçesine önemli bir katkı sağlıyor.

Yeni seri buzdolaplarının LowFrost özelliği sayesinde dondurucu kısmında çok daha az buzlanma meydana geliyor ve buzdolabının defrost  ihtiyacı da normal çift kapılı soğutuculara göre çok daha az seyrek ortaya çıkıyor.

Böylelikle kullanıcı dostu bir çözüm sunan Profilo, tüketici memnuniyetine ve konforuna verdiği önemi bir kez daha göstermiş oluyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, BD3058L3AV, BD3058W3VV, BD2058L3AV, BD2058W3VV, BD2047W3VV, BD2043W3VV, BD2033W3VV ve  BD2029W3VV kodlu, hacimleri 267 litre ile 514 litre arası değişen 8 ayrı çift kapılı LowFrost buzdolabından oluşan Yeni Nesil serisinde  yüksek teknolojiyi, pratikliği ve her türlü ihtiyaca cevap veren farklı özellikleri ve fonksiyonları bir arada sunuyor. 

Profilo’nun A ++ enerji sınıfındaki yeni nesil çift kapılı LowFrost buzdolabı serisinin en önemli özelliklerinden biri de çift çevirime sahip olmaları. Tamamen elektronik kontrole sahip yeni nesil çift kapılı dolaplardaki çift çevrim özelliği sayesinde hem soğutucu hem de dondurucu kompartımanında birbirinden bağımsız sensorlar bulunuyor.

Yeni nesil çift kapılı buzdolaplarında böylece hangi kompartımanda soğutma ihtiyacı varsa soğutma o kompartımanda gerçekleşebiliyor. Dolayısıyla, soğuk ortamlarda da cihazın en iyi performansla çalışması, derin dondurucu bölümünün aktif kalması ve enerji verimliliğinin çok büyük oranda artması sağlanıyor. 

Inox görünümlü ve beyaz dış yüzey alternatifleri bulunan Profilo’nun yeni nesil çift kapılı LowFrost serisinde uzun ömürlü ve  daha ekonomik olan led iç aydınlatma çok şık bir görünüm sağlıyor.

Nem kontrollü sebzelikler, saklanan meyve ve sebzelerin daha uzun süre dayanmasına olanak verirken, elektronik kontrol fonksiyonunun yanı sıra yeni buzdolaplarında bulunan diğer bir özellik de açılabilen raflar. Rafların açılabilir olması bir yandan kullanım kolaylığı sunarken, eşyaların rahatlıkla alınabilmesi ve konulabilmesine olanak sağlıyor.

Ayrıca, estetik bir görünüm de sunan özel tasarımlı raflar sayesinde temizlik yapmak çok kolay bir hale getiriyor. Rafların kullanımını kolaylaştıran bir başka özellik ise raf yüksekliklerinin dolaba yerleştirilecek malzemelere uygun şekilde ayarlanabilmesi. 

Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin  yeni nesil LowFrost özellikli buzdolaplarında sunduğu diğer bir yenilik ise çift kapılı kombi buzdolabı seçeneği. Tüketiciler günlük kullanım sırasında soğutucu bölümünü dondurucu kısmına göre çok daha yoğun olarak kullanmaktalar.

Bu sebeple bu bölümün kapağı çok daha fazla açılmakta. Tüketicilerin özellikle sebze ve meyve bölümlerine ulaşmak için sürekli olarak eğilmelerini önlemek için geliştirdiğimiz kombi dolaplar ise tüketicilerin daha çok kullandıkları soğutucu bölümüne erişimlerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Yeni nesil LowFrost özellikli soğutucularımızı kombi seçeneğinde satın alarak bu ergonomik özelliğe uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account