Bahçeşehir'in en karlı yatırımı Maximoon Evleri oldu

Editör
10.01.2012

 

Kalitesi ve mimari şıklığıyla Avrupa standartlarında inşa edilen Maximoon Evleri'ni tercih edenler kazançlı çıkıyor. İnşaat kalitesiyle bölgenin çıtasını yükselten proje olarak öne çıkan Maximoon Evleri, kısa bir zaman diliminde yatırımcılara en çok kazandıran proje olarak önem kazandı.

Üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group'un Bahçeşehir'e yeni bir yaşam tarzı getiren Maximoon Evleri, yatırımcılara bölgede en çok kazandıran proje olarak diger yatırım araçlarına gore daha karlı bir gelecek vaad ediyor. Yedi ay önce temelleri atılan Maximoon Evleri, kısa bir zaman diliminde yüzde 30 oranında değer kazandı.

Bölgenin lideri

Bahçeşehir ve çevresinde yapımı devam eden diğer konut projelerine kıyasla daha fazla kazandıran Maximoon Evleri'ne olan yoğun ilgi sürüyor. Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, başarılarının ardında kaliteli malzeme ve kusursuz işçiliğe verdikleri önem kadar uyguladıkları fiyat politikasının da büyük payı olduğunu belirtiyor.

Maximoon Evleri'nin 2013 yılında tamamlanmasıyla birlikte ev sahiplerine ve yatırımcılara hem kar hem kalite vaad eden  Yalçıntepe, grup olarak sağlam bir finansal yapıya sahip olduklarını, bu sayede Maximoon Evleri'ni tercih edenlere her türlü ödeme kolaylığını da sağlayabildiklerini vurguluyor.  

Lüks yaşama kolay yoldan terfi

Maximoon Evleri'nden konut sahibi olmak isteyenlerin son derece elverişli koşullarla modern ve konforlu bir yaşama adım atacaklarını ifade eden Yalçıntepe, kişiye özel bir ödeme planı sunduklarını, kefil, faiz, vade farkı olmadığını, ayrıca 60 aya kadar vade kolaylığı sağladıklarını belirtiyor.

Yalçıntepe, kullandıklarını tüm malzemelerin dünya çapında onay görmüş yüksek kaliteli ürünler olduğunu, her türlü sosyal imkanı ve konforu barındıran merkezin bireylerin yaşam standartlarını yükselteceğinin de altını çiziyor. 

Ayrıcalıklı bir hayat

Modern yaşam merkezleri inşasında deneyimli bir ekibin yönetiminde projelendirilen ve yürütülen Maximoon Evleri, yeşil alanlara, kat bahçelerine ve her türlü ihtiyaca cevap veren geniş bir çarşıya sahip bulunuyor.

Koşu alanları, modern yüzme havuzları, spor tesisleri, açık ve kapalı otoparkları, ileri teknolojik hassas güvenlik sistemleri ile Maximoon Evleri, çağdaş şehirleşmenin ve konforlu yaşamın en güzel örneklerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Öte yandan, konutların teslim tarihinden itibaren hizmet verecek 60’a yakın teknik ekip ise, Maximoon Evleri sakinlerinin ihtiyaç duyacağı her türlü teknik desteği sağlıyor olacak.   

Yalçıntepe Group - Marmara Bölgesi'nin en güçlü demir tedarikçilerinden biri olan Yalçın Demir'i bünyesinde barındıran, buradan aldığı güçle 2008 yılından itibaren üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group; herkesin konut sahibi olabileceği, yeşili bol, her türlü sosyal imkana ev sahipliği yapan, konforlu ve ayrıcalıklı yaşam alanları inşa ediyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account