Sevdiğinize Mutlu Yaşamın Anahtarını Armağan Edin

Editör
10.01.2012

 

Alper İnşaat’ın İstanbul Samandıra’da projelendirdiği Selective Samandıra, sevdiği kişiye huzurlu ve mutlu bir yaşamın anahtarını hediye etmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor…

Tamamlanmasına 7 ay kala çok özel fırsatlarla satışta olan Selective Samandıra, Sevgililer Günü’nü içine alan Şubat ayında hem karlı bir yatırım yapmayı planlayan hem de sevdiğine özel bir armağan arayanlara tek anahtarla çifte fırsat şansı veriyor.

İstanbul’un yükselen değeri Samandıra’da yükselen proje tertemiz havası, yemyeşil doğası, tüm detayların incelikle işlendiği mimarisi ile hayatınızın en doğru ve mutlu seçimi olacak…

Sunduğu avantajlar ile sevdiklerinizi yalnızca 1 gün değil, bir ömür mutlu edecek olan Selective Samandıra, Temmuz 2012 itibariyle yeni sahiplerine teslim edilecek… 

Seçici Olanlar Selective Samandıra’da…

Şehir gürültüsünden uzakta, oksijen deposu Aydos ve Kayışdağı Ormanları ile karşılıklı konumlanan Selective Samandıra, az katlı blokları, sınırlı sayıda daireleri, farklı mimari konsepti ve sosyal alanlarıyla iç içe bakan kalabalık sitelerin kaosundan oldukça uzak huzurlu bir yaşam vaat ediyor. 

Proje 10.830 m2'lik geniş bir alan üzerinde 6'şar katlı üç blokta ve sadece 72 daireden oluşuyor.

 Yaşam için gereken tüm detayların yer aldığı proje; yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, güneşlenme alanları, blokların üstünde yer alan teras alanları, fitness center, sauna, basket alanı, yürüyüş yolları, pergola ve süs havuzu gibi sosyal aktivite alanları ile 24 saat güvenliği, kapalı otoparkı, teknolojik altyapısı ve tertemiz havasıyla huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyor.

Konforlu ve elit bir mimari yapıya sahip projedeki 72 daire boydan boya camlar sayesinde gün ışığından maksimum düzeyde faydalanıyor. 1+1 daireler de dahil olmak üzere her daire tipinde mevcut olan balkonlar ise projenin sunduğu önemli detaylardan biri..

Proje dairelerin ferahlığı, şıklığı ve geniş metrekareleriyle de dikkat çekiyor. 1+1 81,53m2 ve 93,60m2 - 2+1 120,50m2 ve 131,70m2 - 3+1 163,68m2 olmak üzere farklı beğenilere hitap eden beş daire tipi mevcut.

 Ayrıca daireler boş olarak değil, ev sahiplerinin kullanımına hazır olarak mutfak ve banyo dolapları, portmanto ile bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve davlumbazdan oluşan dörtlü ankastre seti takılı şekilde teslim edilecek.

Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen Selective Samandıra’yı cazibe merkezi haline getiren en önemli özelliklerden biri de bağlantı yollarının kalbinde olması…

 TEM Samandıra – Kartal gişelerine 3 dakika, Kartal Köprüsü’ne ve Kadıköy-Kartal metrosuna 8 dakika mesafede olan ve hava, kara, deniz yolu ulaşımlarının tam göbeğinde yer alan Selective Samandıra, öğrenciler ve çalışanlar için de ulaşımı kolaylaştırıyor.

TEM karayolunu E-5’te Kartal Köprüsü’ne ve Kadıköy-Kartal metrosuna bağlayan Yakacık Caddesi üzerinde yer alması projeye ayrı bir değer katıyor.

Sevdiklerini yalnızca 1 gün değil, bir ömür mutlu etmek isteyenler için; Selective Samandıra satış ofisi ve örnek daire hafta içi 10:00 – 19:00, hafta sonu 10:00 – 19:30 saatleri arasında misafirlerini ağırlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account