Yoğun talep nedeni ile projenin 3’üncü etap satışlarının öne çekilmesi planlanıyor.

Editör
09.01.2012

 

Batışehir Projesi TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ile EGEYAPI Group ve diğer bir TOKİ iştiraki olan Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş.’nin (EPP) işbirliğiyle E-5 ve TEM Otoyolu’nun kesiştiği bölgede hayata geçiyor.  Ön satışa sunulduğu  Ağustos 2011’den bu yana son hız devam eden projenin ilk etabının satışlarının büyük bölümü 2 ay içinde tamamlanmıştı, 2’inci etap satışlarının da yüzde 30’u tamamlandı.  

Bulunduğu lokasyon, doğru fiyatlandırma politikası, yüksek prim potansiyeli, cazip ödeme koşulları ve tüm ihtiyaçları bir araya toplayan sosyal yaşam merkezleri ile tüketicilerin büyük beğenisi kazanan projede yoğun ilgi nedeni ile 3’üncü etap satışlarının öne çekilmesi planlanıyor. 

İçerisinde 3 bin 123 adet konut ve rezidans, bir şehir oteli, prestijli ofisler, özel eğitim kompleksi, açık alışveriş çarşısı, kulüp binası, açık ve kapalı yürüyüş-koşu-gezi-parkurları spor salonları ve 100 bin metrekareye varan ortak alan bulunacak Batışehir, tamamlandığında içinde 15 bin kişinin yaşayacağı bir kent haline gelecek.

İstanbul TEM Otoyolu cepheli çok önemli bir lokasyonda yükselen dev şehir, İstanbul’un yeni kesişim noktası olarak anılacak. Doğan Medya Center ile Dünya Gazetesi’nin hemen karşısında, İstoç Oto Center’ın yanında yer alan TEM otoyoluna 800 metre cepheli arsanın önünden günde yaklaşık 200 bin araç geçiyor.

Basın Ekspres Yolu’na 2, Maslak ve Atatürk Havalimanı’na ise 10 dakika mesafede bulunan projenin çevresinde yürüme mesafesinde iki metro istasyonu açılacak.

Bu hatlar inşaat ve planlama halinde olan Beşiktaş-Bağcılar ve Bakırköy-Bağcılar hatları olacak. Batışehir Projesi’nin ilk etabı 2013 yılının Temmuz ayında teslim edilecek.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account