Diyarbakır İnşaat ve Belediye Fuarı 2010\'da inşaat malzemelerinden ısıtmaya, iş makinelerinden peyzaja kadar inşaat sektörünün yenilikleri sergilenecek.

Editör
06.10.2010
Diyarbakır İnşaat ve Belediye Fuarı 2010'da inşaat malzemelerinden ısıtmaya, iş makinelerinden peyzaja kadar inşaat sektörünün yenilikleri sergilenecek.
 
''Diyarbakır İnşaat ve Belediye 2010'' fuarı yarın açılıyor.

Yapı malzemeleri, yapı teknolojileri, doğalgaz, ısıtma, soğutma, havalandırma hizmetleri, iş ve inşaat makineleri ''İnşaat 2010'' ile Ortadoğu Belediye ihtiyaçları, iş makineleri, park bahçe düzenlemeleri, kent mobilyaları, spor sahaları uygulamaları-donanımları ''Belediye 2010'' fuarı yarın Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi'nde başlayacak.

Ortadoğu'ya açılan kapı

Fuar 7-10 Ekim tarihleri arasında gezilebilecek olan fuara İran, Irak, Suriye ile Türkiye'den 160 firma katılıyor. Ayrıca İran, Suriye ve Irak'tan toplam 500 kişilik heyet fuar için Diyarbakır'a gelecek.

Ayrıca, bu fuarda doğal taşlar ve mermer özel bölümü yer alacak. Fuarda yapı malzemeleri, yapı teknolojileri, doğal gaz, ısıtma, soğutma, havalandırma, izolasyon gibi her türlü inşaat malzemesi sergilenecek.

 

Kaynak: İnternet Haber


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account