Kalebodur, havuz ürünleri ile tüketicilere sınırsız çözüm alternatifleri sunuyor

Yazar:Editor
04.01.2012

 

Gelişmiş teknolojisi ve farklı tasarım ürünleriyle dünya yapı sektöründe trendleri belirleyen Kalebodur, kalite ve ileri teknoloji ile üretilen porselen kaplamaları ile havuz içi, havuz kenarı ve ve havuz çevresinde seçenekler sunmaya devam ediyor.

Kalebodur, ürün gamındaki çeşitlilik sayesinde tüketicilerin havuz uygulamaları alanındaki tüm taleplerine cevap veriyor. 

Sektördeki eşsiz deneyimi ve marka güvencesi ile AB standartlarında belgelendirilmiş üretim tekniklerine sahip Kalebodur, porselen havuz ürünlerindeki renk, ebat ve yüzey alternatifleri ile dikkat çekiyor. 

Kalebodur, çok alternatifli havuz kenarı detayları sayesinde havuz projelerine yepyeni avantajlar sunuyor. Ürün yelpazesinde; çizgili ve pötikare versiyonlarda üstten taşmalı, içten taşmalı ve taşma kanalsız sistemlere uygun fonksiyonel ve estetik havuz tutamakları ve tamamlayıcı parçalar bulunuyor.

Bu sayede Kalebodur, profesyonellerin karşılaşabileceği tüm ihtiyaçlara çözüm sunmakla kalmıyor, teknik engelleri de ortadan kaldırıyor. 

Flexi Serisi, kendinden eğimli olması ve çok alternatifli ebada sahip olması nedeniyle kolay uygulama imkânı ve işçilik tasarrufu sağlıyor. Flexi Serisi, alternatifli ebatta olan tutamakları sayesinde 20 cm ve 40 cm arasındaki perde betonda tek bir ürünle çözüm sunuyor.

Serinin kanal arkası çift taraflı tamamlayıcı ürünüyle ise 65 cm’e kadar iki ürünle çözülen detay ile teknik açıdan işlevsel, estetik açıdan etkileyici sonuçlar sağlıyor. 

Kalebodur havuz ürünleri ile her zevke hitap ediyor

Kalebodur, havuz içi zemin ve duvar kaplamalarında 2 alternatif ürünü tüketicilerin beğenisine sunuyor. Porselen olarak üretilen Rainbow Plus Serisi; mat, parlak ve antislip yüzeyiyle sunduğu renk, ebat seçeneklerinin yanı sıra tamamlayıcı parçaları ile dikkat çekiyor.

Kale Cam Mozaik Serisi ise algıda farklılık yaratan ve her zevke hitap eden çeşitli renk, ebat seçenekleri ile modern havuzlara zenginlik katıyor.

Havuz çevresi kaplama malzemelerinde de farkını ortaya koyan Kalebodur; porselen olarak üretilen ve antislip özelliği taşıyan Kalestone, Kalewood, Deck, Natura serileri ve Klinker karo ile, estetiği ve teknolojiyi bir araya getirerek zengin renk, ebat ve desen seçenekleri sunuyor.

Tüketiciler, Kalestone ile doğal taş görünümünü, Kalewood ve Deck Serisi ile ahşap görünümünü, Natura Serisi ile traverten dokuyu, Klinker karo ile cotto etkiyi havuzlara taşıyabiliyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account