Babacan Yapı'dan ev sahibi olmak isteyenlere 2012'de de fırsat

Yazar:Editor
04.01.2012

 

2011'i %38 büyüme ile kapatan Babacan Yapı 2012 yılında Beylikdüzü bölgesinde inşaatına başlayacağı 2 dev projesiyle merhaba diyecek Kurumun Beylikdüzü ve Bahçeşehir bölgesinde inşaatını sürdüğü CROWN marka projeleriyle,bölgeye büyük bir ivme kazandıran BABACANYAPI ,CROWN PARK VE CROWN RESIDENCE projelerinde erken teslimat ile daire sahiplerini sevindirdi.

Projelerinin arsa lokasyonlarına çok önem veren firma, teslimattan önce %90 satış grafiğine yükseldi.

Crown Deluxe hakkında tüm detaylar için tıklayın!

Crown Park evlerinde son 12 adet 191 m2 3+1 daire!

Beylikdüzü Beykent bölgesinde tamamladığı CROWN PARK evleri geniş m2 ,1,sınıf kalitede dış ve iç mimari konsepti ile yaşamın başladığı projede son 12 adet 3+1 dairelerin satışında, 10,000TL peşinatla daire sahibi olma imkanı sunuluyor. Bankada dilediğiniz yıla kadar vade ve esnek ödeme imkanı ile,daire sahibi olmak isteyen tüketici kira öder gibi ev sahibi oluyor

Crown Residence evlerinde son 8 adet 135 m2 2+1 daire!

Erken teslimatı ile Crown Residence -Beylikdüzü projesinde de, yaşamı başlatan Babacanyapı, metrobuse ve e5 yoluna 5 dk yürüme mesafesi ve değerli arsa lokasyonu ile beraber, projenin dış ve iç mimari kalitesi, satışların teslimattan önce %90 seviyesine ulaşmasında büyük etken oldu. Projede son 8 adet 2+1 dairenin satışları peşinat ödemesi taksitlere bölünerek yapılıyor.

Tüketicinin daire sahibi olmak isteğine uygun esnek ödeme planlarıyla cevap veren firma Crown zincirinin başarısını, doğru lokasyon,doğru proje ve doğru fiyata bağlıyor.

Crown Tower 'da son 10 adet studyo daire !

Beylikdüzü'nün ulaşıma en yakın e5-e6 bağlantı yolu haramidere girişinde,kaba inşaatı tamamlanıp iç teknik detayları hızlı bir şekilde ilerleyen 35 katlı CROWN TOWER'da ise kalan son 10 adet studyo daireden yararlanmak istenen tüketicinin, satış işlemleri şimdi yapılıp,tapusu hemen teslim ediliyor ödemeleri ise 1 sene sonra başlıyor.

Metrobuse yakınlığıyla dikkat çeken CROWN TOWER'da geniş m2 ve full donanımlı,yüzme havuzlu residence konsepti , alıcının alacağı hizmet ve konforu maximuma çıkartıyor . 143 M2 2+1 dairelerde son 3 daire, 81 m2 1+1 dairelerde ise son 6 adet , peşinatsız ve ödemesiz dönem kampanyası ile yoğun satış dönemini yaşıyor

Crown Deluxe hakkında detay ve görseller için tıklayın!

CROWN DELUXE TÜRKİYE'DE BİR İLK OLAN KAMPANYA İLE 18 AY BOYUNCA TAKSİTLERİ BABACANYAPI ÖDÜYOR!

Bahçeşehir bölgesinde inşaatı hızlı bir şekilde devam edecen CROWN DELUXE projesi, Akbatı avym,Ted koleji Medical park hastanesi,Restoranlar sokağı ,Festival park ,Club istanbul tesisleri ile aynı adanın içerisinde yer alıp, dairelerde 35 m2 teras alanlarına yer veriliyor.

Salon büyüklüğü kadar teras alanlarının olduğu ultra lux residence konseptinde, tüketici sadece 5,000tl kapora ile satış işlemini gerçekleştirip ,18 ay boyunca hiçbir ödeme yapmıyor.

Üstelik bankaya olan taksitlerini 18 ay boyunca Babacanyapı ödeyip daire sahibine hediye ediyor. Üstelik 0 peşinat avantajıyla ilerlenen projede, Babacanyapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan '2011 yılını çok yoğun ve keyifli geçirdik, CROWN zinciri tüketici ile doğru noktada buluştu, daire sahibi olmak isteyen kesim, lux kaliteyi en kolay ödeme seçeneği ile değerlendirdi.

Crown Deluxe'te yaptığımız kampanya ile satış ofisleri akşam 22,00 saatlerine kadar açık kaldı, bankadan aldığımız özel uzatma süresiyle, kampanyamızı yoğun talep sebebiyle, ocak sonuna kadar uzatıyoruz.

18 ay boyunca ödediğimiz taksitler ve peşinatsız ödeme şartı ile tüketici dairesini teslim almadan ,ödeme yapmıyor üstelik proje lansman fiyatından satışı gerçekleştiriyor.

Projenin konum ve kalite itibariyle prim avantajı %50 oranında.Taleplerden memnuniyetimiz 2012 yılında yeni 2 CROWN projesi doğuracak.Crown Tower projemizin hemen yan arazisinde projesine başladığımız otel konseptinde, yine Türkiye de bir ilki gerçekleştirip, kira garantili 250 adet suit imalatı yapacağız.

Yatırımcı Babacanyapı'yı teslimatlarda daha da çok sevdi. Tanıtım fiyatından ön taleplerin giriş yapılabildiği projelerimizde teslimattaki kar marjını ve değerlenen fiyatları görülünce, müşteri memnuniyetimiz katlandı.Beylikdüzü Migros AVM yanındaki aldığımız arsamızı da bu yıl CROWN PLAZA iş merkezi olarak değerlendireceğiz.Datalarımızda ciddi anlamda, iş yeri ve dükkan talebi olan tüketici başvuruları var, açığı CROWN CENTER ile kapatacağız.'dedi.

 

KAYNAK:Vatan Gazetesi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account