Bien Seramik’ten 2012 trendleri

Editör
04.01.2012

 

2011 yılında yeni ürünlerini en iyi şekilde sunmak amacıyla hem teknolojik hem de bu teknolojiyi tamamlayıcı yeni yatırımlar yapan Bien Seramik, 2012’de evini baştan yaratmak isteyenlere çok özel tasarımlar sunuyor.

Attığı her adımda müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bien Seramik, 2012 tasarımlarında doğaya ve doğala dönüşü işleyecek. Dünya trendlerine uygun olarak uzak doğu mistisizmini yansıtan, rahatlatıcı lila ve mor tonlarına ağırlık verirken, asaletten vazgeçemeyenler için, her zaman geçerli olan siyah ve beyaz renkler yerini koruyacak.  

Bien Seramik’in 2012 ürünlerinde doğaya dönüş trendine uygun olarak, doğal ahşap ve doğal mermer görünümlü tasarımlar ön planda olacak. 

Yeni ürünlerini 2012 Mart ayında piyasaya sunacak olan Bien Seramik, üretimde teknolojinin en son trendlerini takip ederek 2012’de de üretimlerinde dijital teknolojiyi yoğun olarak kullanmaya devam edecek.

Dijital makine parkuruna 720 DPI yüksekliğinde görüntü alabilen, en son teknoloji ile donatılmış yeni bir makine daha ekleyen Bien Seramik,  bu sayede çok daha kaliteli, canlı, doğal görünümlü  baskı kalitesine sahip üretim yapabilecek. Bununla beraber 2012’de seramik sağlık gereçleri alanında devreye alacağı yeni üretim tesisinde butik üretim yaparak yılda ortalama 200.000 parça seramik sağlık gereçleri  üretecek. 

Üretim satış hedeflerini geliştirerek ürün segmentindeki değişim ve yeniliklerle pazarın ve tüketicinin karşısına çıkacak olan Bien Seramik, 2012 yılında da sadece seramik sektöründeki trendleri değil, dünyada tüketicilerin tercihlerini dikkate alarak, çok daha global trendleri takip ederek, bunu seramiğe yansıtmayı hedefliyor.  Bu yeniliklerin ilk örneği, Marmara:

 Adını Bizans döneminden beri Marmara’dan çıkarılan mermerlerden alan seri, doğal bir taş olan mermerin gri beyaz bulutlu görünümünden ilham alıyor. 

Dijital teknoloji ile sırlı porselenden üretilen seri, ıslak mekanlarda kullanıma uygun, parlak ürünler sunuyor.30x60 cm ebadında duvar karosu bulunan serinin , 40x40 cm ve 57,5x57,5 cm yer karoları, 30x60 cm ebadında duvar kağıdı görünümlü dekoru ile her tür yaşam alanlarınız için çok estetik ve zarif bir seçenek oluyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account