Butterfly İle Üçü Bir Arada !

Editör
04.01.2012

 

Masaj koltuğunun lider markası Cellini, televizyon karşısında masaj keyfini yaşamak isteyenlere BUTTERFLY koltuğuyla müjde veriyor. Televizyon koltuğu anlayışına yeni bir tarz kazandıran Butterfly, yatak olarak da kullanılabilen özelliğiyle çok seçenekli masaj keyfini ayağınıza getiriyor.

Türkiye’nin masaj koltuğunda lider markası Cellini, kişiye özel masaj özelliğine eklediği yeni model seçeneğiyle göz dolduruyor. Hem TV koltuğu hem de masaj koltuğu olarak dizayn edilen BUTTERFLY koltuk ile evinizin dekorasyonuna sihirli bir dokunuş yapacak. 

Televizyon, Masaj Koltuğu ve Yatak Aynı Platformda

Televizyon ve masaj koltuğu özelliğinin yanı sıra yatak olarak da kullanılabilen BUTTERFLY, 175 derece açılabilen özelliğiyle masaj keyfiyle dolu rahat bir uyku sunuyor. 

Televizyon keyfiniz sırasında, dinlenme anınızda ve yatay pozisyonda sırt bölgesine 5 farklı masaj yöntemi sunan koltuk, istenildiği takdirde masajı vücudun istenilen bölgesine özel sabitleyebiliyor. 

Sırt bölgesine nokta atışı masaj!

Tasarımının yanı sıra sağlığınızı ve rahatlığınızı da sağlayan BUTTERFLY, sırt kısmında bulunan kalın minderinin ardında yer alan ikinci minderiyle masajı daha etkili şekilde hissetmenizi sağlıyor.

Masaj özellikleri kullanılmadığında sırt kısmında bulunan 20 santimlik kalın ve yumuşak minderi sayesinde kişiyi rahat ettiren Recliner tarzı özelliğe sahip… 

Ayak kısmı ve sırt kısmı birbirinden bağımsız olarak istenilen açıya ayarlanabilen koltuk, televizyon ve dinlenme keyfiniz arasında kumanda özelliğiyle istenilen şekilde ayarlanabiliyor.

Kahve, bej ve kırmızı renkleriyle evinize yeni bir ışık katacak olan Cellini Butterfly, kışın sıcak yazın hava alabilen kumaş yapısıyla her mevsim kullanımınıza uygun özellikte…

Ürün Özellikleri

5 Farklı Masaj Metodu

Sırtta Yumuşak 2 kademeli Minder  

TV Koltuğu Rahatlığı

Boyun Yükseklik Ayarı

Elektrikli Pozisyon Belirleme

LCD Kumanda Ekranı

Yatak Pozisyonu

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account