İnşaat Grubu Çalışanları Kıdem Ödül Töreni

Editör
03.01.2012

 

73 yıllık köklü geçmişiyle “İlklerin Şirketi” olan STFA’nın, 1989 yılından beri düzenlediği kıdem ödül töreni, bu yıl STFA Merkez Binası’nda gerçekleştirildi.

Törende özverili ve başarılı çalışmaları ile  STFA’ya uzun yıllar hizmet etmiş personel ödüllendirilirken, STFA Yatırım Holding Onursal Başkanı Tomris Taşkent’e de plaketi sunuldu.

Türk inşaat sektörünün duayenleri Sezai Türkeş ve Feyzi Akkaya tarafından kurulan “İlklerin Şirketi” STFA, yeni yönetimiyle lider konumunu korumaya devam ediyor.

Uzmanlık alanları liman, iskele, rıhtım gibi deniz inşaatlarına ek olarak yol, köprü ve tünel gibi altyapı işleri olan STFA, inşaat sektöründe Türkiye ve Orta Doğu’da büyük projeler yapmaya devam ederken, Energaz şirketi ile doğalgaz dağıtım sektöründe ikinci en büyük özel şirket konumundadır. 

73 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan STFA’nın, 1989 yılından beri düzenlediği kıdem ödül töreni, bu yıl, STFA Merkez Binası’nda, tüm STFA İnşaat Grubu çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi. Kıdem ödül töreninde, STFA İnşaat Grubu bünyesinde 10, 15, 20, 25, 30 ve 40. yıllarını dolduran çalışanlara plaketleri verildi.

Bu görkemli gecede, 137 çalışan plaketlerini, STFA Yatırım Holding Onursal Başkanı Tomris Taşkent, Yönetim Kurulu Üyeleri Sezai Taşkent, Alp Taşkent, Nur Taşkent ve STFA İnşaat Grubu Başkanı Mustafa Karakuş’un elinden aldılar. 

Düzenlenen törende, STFA Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keremoğlu, İcra Başkanı Mehmet Ali Neyzi, İnşaat Grubu Başkanı Mustafa Karakuş ve İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Özer Erman konuşma yaparken; STFA Yatırım Holding Onursal Başkanı Tomris Taşkent’e de plaketi sunuldu.

Törene, tüm çalışanların birlikte keyifli bir akşam geçirdikleri “yeni yıla merhaba” kokteyli ile devam edildi. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account