Creavit Nava ile banyolarda modern esinti

Editör
03.01.2012

 

Creavit’in gözde armatür serisi Nava, modern çizgileri ve fonksiyonel tasarımıyla dikkat çekiyor. Banyolardaki çağdaş değişimi simgeleyen Nava serisini görmeden evinizde değişiklik yapmamanızı öneriyoruz…

Değişiklik isteği insanın doğasında var. Çünkü amaç daha iyiyi, güzeli; daha fonksiyonel ve çağdaş olanı yakalamak. Creavit Nava serisi, tam da bu tür bir arayış içinde olup, “Ruhumdaki değişim, banyoma da yansısın” diyenlerin tercih edeceği bir ürün. Bu yüzden de banyolarında farklılık arayanlara ve klasik çizgiler yerine modern tasarımlarla bütünleşmek isteyenlere hitap ediyor. 

Creavit’in ıslak mekanları “yaşam alanı”na dönüştürme hedefi ile paralel olmasının yanı sıra Nava armatür serisi, aynı zamanda fark yaratan lüks bir ürün. Uzun ömürlü seramik diskli kartuşu, özel akış filtresi ve otomatik kilitlemeli duş kumandasıyla Nava, bir armatürden beklenenden fazlasını sunuyor.

Creavit tasarımı lavabo ve banyo mobilyalarıyla da kusursuz bir uyum sergilerken, keskin hatlarıyla da göz dolduruyor. Lavabo, banyo, bide ve mutfak armatürlerinden oluşan Nava serisi tüm Creavit satış noktalarında yer alıyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account