Ofis ve Ev Yaşamının Modern Elemanı, Dis Chair

Editör
03.01.2012

 

Alman mühendis Eckhard Hansen işbirliği ile Mario Ruiz tarafından tasarlanan Dis Chair, Derin Design’ın Akaretler mağazasında satışa sunuldu. 

Ofis ve ev yaşamının dekorasyonda da harmanlandığı son yıllarda sandalyeler de modernize halleri ile karşımızda. Alman mühendis Eckhard Hansen işbirliği ile Mario Ruiz tarafından tasarlanan Dis Chair, ünlü Ispanyol mobilya firması Dynamobel tarafından üretiliyor.

Mobilya artık, işlevsel ve estetik değerleri, birbütün olarak sanat ve tekniği bir arada sunuyor. Yaşadığımız veya çalıştığımız mekanları da beklentilerimizi karşılamasıyla orantılı olarak dekore ediyoruz.

Uzun çalışma saatleri için sandalyelerde aranan konforun yanı sıra estetik duruşu ve tercihleri karşılıyor olması da aranan özelliklerden. 

Dis Chair ise hem ofislere hem de evlere uyum sağlamakla beraber hafif yapısı ve net çizgisiyle çağdaş, çarpıcı bir tasarıma sahip. Hidrolikli, hidroliksiz, tekerlekli veya yıldız ayaklı seçenekleri mevcut olup, farklı renk ve malzemelerle de üretilebiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account