Birbirinden güzel taş evlerine sahip olmanın tam zamanı

Editör
03.01.2012

Konutta “Taş” devrini yeniden başlatan Veryeriler İnşaat, Alaçatı’nın geçmişine saygı duyarak ve geleneksel Rum mimari dokusunu bozmadan projelendirdikleri cumbalı taş evleri ile doğal yaşam özleyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Veryeriler İnşaat, “Köy İçi Taş Evler” projesiyle unutulan eski Rum mahalle kültürünü ve sıcaklığını, Alaçatı’da yeniden canlandırıyor. Bu sofistike mahallede, şömine başında Alaçatı’nın sakin ve huzurlu kışında kitap okumanın keyfini sürmek, yaz aylarında ise lavanta kokulu, Arnavut kaldırımlı Alaçatı sokaklarında bisiklete binmek gibi eşsiz deneyimler, yılın 12 ayı sizleri bekliyor. 

Alaçatı’nın bu büyülü güzelliğinde yaşamak isteyenlere düşük faizli ve çok avantajlı kış fırsatları sunan   Veryeriler İnşaat, “Köy İçi Taş Evler” projesinden ev sahibi olmak isteyenleri, Denizbank ve Tekstilbank’tan  1 yıldan 10 yıla kadar vade imkanı ile tanıştırıyor. 

Bu kampanya ile konut bedelinin %10’luk kısmı peşin alınırken; %70’lik kısmı da %0,79 - %0,99 arası düşük faizli konut kredileriyle ödeniyor.

Kalan %20’lik kısım için ise inşaat bitimine kadar uygun vade ve ödeme seçenekleri sunan Veryeriler İnşaat, “Köy İçi Taş Evler” projesini 2012 yılının Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek.

Siz de, şehrin kalabalığından uzak, doğayla içiçe huzurlu ve butik bir hayatı özleyenlerdenseniz, Veryeriler İnşaat’ın 90 – 150 metrekare aralığında, 2+1, 3+1, 4+1 tipindeki taş evlerinden biri mutlaka size göre... 15 Şubat 2012 tahine kadar sürecek olan bu fırsatı kaçırmayın! 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account