metrekaresi 1.650 TL’den ulaşma fırsatı sunuyor

Yazar:Editor
02.01.2012

 

İnşaat sektöründe sayısız projeye imza atan Demir İnşaat, 27 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle müşterilerinin mutluluğu için çalışmaya devam ediyor. Firma şimdi de Beylikdüzü’nde lüksün ve konforun adresi olan Ayışığı Vadi Evleri projesinde, “Al kalemi eline ödemeni kendin belirle” sloganı ile kişiye özel ödeme planı uyguluyor.

Üstelik merkezi konumundan eksiksiz sosyal tesislerine kadar her yönüyle 7 yıldızlı tatil köyü konforu sunan Ayışığı Vadi Evleri’nin metrekaresi 1.650 TL’den başlıyor. Yani daire fiyatına lüks residence konforu yaşamak artık hayal değil…  

Ayışığı Vadi Evleri’nden ev sahibi olmak isteyenler ne kadar peşinat vereceklerini, nasıl taksitlendirme yapacaklarını artık kendileri belirliyor. Toplam 489 konuttan oluşan ve metrekaresi 1.650 TL’den başlayan Ayışığı Vadi Evleri’nde; 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Ulaşılmaz lüksü, 135 bin TL’den 420 bin TL’ye kadar değişen cazip fiyatlarla sunan Demir İnşaat, herkesin daire sahibi olması için tüm imkânlarını kullanıyor.

Ayışığı Vadi’de daire fiyatına lüks residence konforu… 

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, ev sahibi olmak isteyip de ödeme koşullarından dolayı hayaline kavuşamayanlara, “Al kalemi eline ödemeni kendin belirle” diyerek sesleniyor.

Demir, “Ayışığı Vadi Evleri’nden daire sahibi olmayı isteyenler, kendilerini rahat hissedecekleri şekilde peşinat ve vade seçeneklerini içeren ödeme planını oluşturacak, belirlediğimiz uygun fiyat politikasıyla hayallerine kavuşacaklar.” diyor.

Lüksün, konforun ve teknolojinin buluştuğu Ayışığı Vadi’den ev almak, Demir İnşaat’ın yeni kampanyası ile daha da kolaylaştı. Projenin kalitesi ve niteliklerine kıyasla metrekaresi 1.650 TL’den başlayan çok uygun fiyatlar ve kişiye özel ödeme koşulları, daire fiyatına lüks residence konforunu yaşama fırsatı sunuyor. Üstelik daire teslimleri Mayıs 2013’te gerçekleşecek. 

Ayışığı Vadi Evleri’nde terziden kuaföre, marketten sağlık ünitesine yok yok…

Ayışığı Vadi Evleri’nin bünyesinde; terzi, bay-bayan kuaförü, vale parking, özel market, kuru temizleme, oto kuaför ve üç katlı otopark gibi hayatı kolaylaştıracak herşey mevcut.

Kaza ve yaralanmalarda ilk yardım müdahalelerinin yapılacağı sağlık ünitesi sürekli hizmet veriyor. Daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan “intercom” sistemi de tüm dairelerde var.

Jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi gibi teknolojik donanımlar konut sahiplerine güvenli yaşam garantisi veriyor. 

Her blokta 1’inci ve 5’inci katlar arasında teraslı daireler bulunuyor

Projenin yüzde 70’i yeşil alan, spor tesisleri ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Ayrıca her blokta 1’inci ve 5’inci katlar arasında yer alan teraslı daireler, site sakinlerinin kendilerine ait yeşil bir dünya kurmasına olanak sağlıyor.

Çocuklarınızı içiniz rahat bir şekilde bırakabileceğiniz, kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı ile çocuklar da bu projede unutulmuyor.

Sosyal tesisler içinde; hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bar ile cafe, restaurant ve sinevizyon salonu da mevcut.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account