Philips’ten genç profesyonellere yönelik “Gelecek Nesil” eğitim programı

Yazar:Editor
26.12.2011

 

Philips, geleneksel hale getirdiği “Gelecek Nesil” eğitim programının 7.sini geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin ikinci yeşil ofisi olan Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi. 

Dünyada 120 yıl, Türkiye’de de 81 senedir faaliyet gösteren Philips, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak ve bayileri ile ilişkilerini güçlendirmek adına “Gelecek Nesil” isimli bir eğitim programı uyguluyor.

Eğitim programı, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Philips bayilerinin yönetimini devralacak genç kuşaklara yönelik olarak düzenleniyor. Bu anlamda geçtiğimiz günlerde düzenlenen; sürekli olarak değişen aydınlatma sektörü, pazardaki yeni düzenlemeler ve LED teknolojisi gibi yeni enerji verimli ürünler ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı 7. “Gelecek Nesil” eğitim programına tüm Türkiye’den bayiler katıldı. 

Program ile ilgili bilgi veren Philips Aydınlatma Türkiye Genel Müdürü Ülkem Kırımlı, “Philips’in tüm dünyada sürdürdüğü bu tarz eğitim programlarını biz de Türkiye’de 7 yıldır gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’de 81 yıldır faaliyet gösteren bir firma olarak yetenek yönetimine büyük önem veriyoruz. Bu anlamda, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Philips bayilerinin yönetimini devralacak genç profesyonellere yönelik bir program geliştirdik.

‘Gelecek Nesil’ isimli bu program çerçevesinde genç profesyoneller ile aydınlatma sektörü, pazar durumu ve sektördeki güncel trendler ile ilgili gerekli bilgi paylaşımında bulunduk. Bu program ile potansiyel bayilerimizle güven ve anlayışa dayalı bir ilişki kurmayı hedefledik.” diye konuştu.

 
Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account