Azure Villaları’nda Yeni Yıl Kampanyası!

Editör
26.12.2011

 

 

Bodrum Azure Villalarında yeni yıla özel düzenlenen kampanya kapsamında ev alanlara beyaz eşya paketi hediye ediliyor. Ocak ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyada, satış bedelinin %30 u peşin alınıyor. %10 tapu teslimine bırakılırken, geriye kalan %60 ise müşteri odaklı esnek ödeme planları ile gerçekleşiyor.

Yaşamın başlamasına 6 ay gibi kısa bir sürenin kaldığı Azure Villaları, fiyat artışından önceki son kampanya ile yeni ev sahiplerini bekliyor. 

Gündemde olan yeni mütekabiliyet yasasından önce yerli müşteriler açısından Bodrum'a yapılacak yatırım için doğru bir zaman olduğu ortada. 2007 öncesindeki yabancı yatırımcı ilgisinin yeni yasa ile tekrar artacağı düşünüldüğünde, bunun Bodrum da ki konut fiyatlarına yansıyacağı düşünülüyor. 

“Doyumsuz seyir zevki isteyenlere!”

Yazın sıcaklığını hissetmeden mavinin büyüsüne kapılmak isteyenler, doyumsuz seyir zevkini Azure Villaları sizlere vaat ediyor. Gündoğan’ın saklı kalmış bu yüzü 2012 yazına hazırlanıyor. Sosyal tesisleri ve ayırt edici peyzajıyla yaşamınıza değer katarak, sevenlerini mutlu kılacak projenin örnek villası ziyaretçilerini bekliyor.

Ayrıntılardan hareket edilerek ihtiyaçlarınızın göz ardı edilmeği ve sizi her zaman özel hissettirecek bir proje kurgulandı. Bu ayrıcalığın ne demek olduğunu gerek evinizde gerekse ortak yaşam alanlarında geçirdiğiniz zamanlarda anlayacaksınız.

Gündoğan Kızılburun da yer alan, deniz manzaralı villalarımız ve deniz manzaralı dairelerimizde, sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Güvenlikli site içerisinde bulunan villa ve dairelerde aradığınız birçok özelliği ve sosyal imkanları bulabilirsiniz.

Havuz başında muhteşem deniz manzarası ve güneşin tadını çıkartırken internete bağlanabilir, işinizle ya da sevdiklerinizle ilgili maillerinize göz atabilirsiniz.

Site servis aracımızla dilerseniz plaja ve çarşıya inebilir, kumsal da güneşlenip, çarşı alış verişinizi yaptıktan sonra tekrar evinize dönebilirsiniz. Site içinde bulunan spor alanları ve seyir teraslarında sevdiklerinizle keyifli günler geçirebilirsiniz.

Kızılburunun konumunun vermiş olduğu ayrıcalıkla aynı noktadan gündoğumu ve günbatımını izlemek sizlere ayrı bir keyif verecektir.

Milas-Bodrum havaalanına 55 km uzaklıkta, Gündoğan merkeze ise 5 km mesafede olan Azure Villaları, toplamda 18.000 m² alana kurulu 38 blokta, 60 üniteden oluşuyor. Fiyatların 135.850 Euro’dan başladığı ve farklı yaşam alanlarının yer aldığı projemizde; 

24 adet A Tipi Tripleks Müstakil Villa, 22 Adet B Tipi İkiz Dubleks Daire, 11 Adet B Tipi Flat, 3 Adet C Tipi Lüks Villa yer almaktadır. 

Azure Villalarında site özellikleri ve sosyal aktiviteler olarak; 

Yüzme havuzu

Çocuk yüzme havuzu

Güneşlenme terası

Havuz bar

Tenis kortu

Basketbol alanı

Çocuk oyun alanı

Spor alanı

Seyir terasları

24 Saat site güvenliği

Merkezi uydu sistemi

Havuz çevresi kablosuz internet

Gündoğan merkeze ve plajlarına servis aracı

Profesyonel site yönetimi

Profesyonel kiralama hizmeti yer almaktadır.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account