Billuryalı Villaları 20 seçkin aileyi bekliyor

Editör
23.12.2011

Seyhan nehri manzarasının eşlik ettiği Billuryalı Villaları, Adana'nın köklü inşaat şirketi Halil Avcı'nın imzasını taşıyor. Akıllı ev teknolojilerinden, sosyal alanların çeşitliliğine kadar bir çok özelliği bulunan proje 20 seçkin aileyi bekliyor.

Adana'nın en işlek bulvarlarından Süleyman Demirel Bulvarı'nın Seyhan Nehri'ne bakan kıyısında yer alan Billuryalı Vilları, göle sıfır konumu ve Adana'nın tüm yaşam merkezlerine 10 dakika uzaklığıyla diğer projelerden farklılaşıyor. Billuryalı Villaları'nı benzerlerinden ayıran bir başka özelliği de üstün akıllı ev teknolojisine sahip olması.

Billuryalı'da aydınlatmadan perdelere, sinema, televizyon, müzik sistemlerinden bahçe sulamaya kadar her türlü elektronik uygulama ev içinaden veya dışından telefon, internet veya iPad üzerinden kontrol edilebiliyor.

Villa sahiplerine birer iPad2in hediye edildiği Billuryalı Vilları'nda, Billuryalı Akıllı Ev'in özel Ipad ve Iphone uygulaması sayesinde bütün evin elektronik uygulamaları bir tuş ile kontrol edilebiliyor.

Proje'de sunulan zengin sosyal olanakların dışında, her villanın alt katında özel tavan aydınlatmaları ile süslenmiş, dalga teknolojisi bulunan havuzlar yer alıyor.

Konut sahipleri yine aynı katta yer alan özel sauna ile yoğun geçen bir günün ardından yorgunluklarını kendi villalarında yer alan bu odalarda atabiliyor. 

 

KAYNAK:Sabah Gazetesi


KAYNAK:Sabah Gazetesi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account