Florya'nın son büyük projelerinden biri olan Koru Florya, 298 konut ve bir AVM'den oluşuyor.

Editör
23.12.2011

 

Florya Koru'sunun yanındaki proje göl ve deniz havası solutacak.Aydınlı, Metal Yapı, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya'da satışlar başladı. 298 lüks konut ve iki katlı AVM'den oluşan KoruFlorya, Florya'nın son büyük projesi olma özelliğini taşıyor.

KoruFlorya İcra Kurulu Başkanı ve Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı, "KoruFlorya'yı, bölgeyi yakından tanıyan, iyi bilen yatırımcılar, TOKİ işbirliği ile hayata geçiriyor.

KoruFlorya, Florya'yı güzelleştirecek, değer ve ayrıcalık katacak. Doğa harikası Florya Korusu'nun havasını, göl ve deniz manzarası eşliğinde soluma imkanı sunacak" dedi.

KoruFlorya'nın İstanbul'u "aile rezidans" kavramıyla tanıştıracağını ifade eden Kavurmacı, "KoruFlorya, sakinlerine rezidans konforunda, müstakil ev kadar sıcak, çağdaş ve ayrıcalıklı bir yaşam sunacak.

Yanı başınızda yaşayanları tanıdığınız geleneksel Türk mahalle hayatını Florya'ya geri getirecek. Florya bölgesi zaten geniş metrajlı yapıların tercih edildiği, kalabalık nüfuslu ailelerin yaşadığı bir bölge. Bizde de 7+2 dubleks daire tiplerine talep oldukça yoğun" dedi. 

KAYNAK:Sabah Gazetesi 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account