Soyak Bahçe&Bahçe'de dublekslere ilgi büyük

Yazar:Editor
23.12.2011

 

Soyak'ın Bahçeşehir'de doğa ile iç içe olan Soyak Bahçe&Bahçe projesinde dublekslere ilgi büyük. Projede daire fiyatları 406 bin TL'den başlıyor.

Konut sektörünün köklü şirketlerinden Soyak, Soyak bahçeli ev konseptiyle projelendirdiği Bahçe&Bahçe'dedoğayle iç içe, lüks yaşam standartları sunmayı hedefliyor. Dubleks ve tripleks bahçeli ev seçenekleri bulunan Soyak Bahçe&Bahçe'de, özellikle bahçe teraslı 3+1 dubleksler yoğun talep görüyor. Aralık 2013'te tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Soyak Bahçe&Bahçe'de her evin, yeşil bambu tasarımlı "Yeni Nesil Bahçe"si ve iki araçlık otopark alanı bulunuyor.

294 adet bahçeli evden oluşan Soyak Bahçe&Bahçe'de, bahçe teraslı 3+1 dubleksler 406 bin TL'den, bahçeli 5+1 bahçe tripleksler 570 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Doğayla iç içe bir yaşam vaat eden Soyak Bahçe&Bahçe; yüzme havuzu, basketbol sahası ve tenis kortu ile sporseverlere aktif bir yaşam sunarken kafe, havuz bar ve çatı bar ile de sakinlerine, keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkarma fırsatı sağlayacak.

Evlerin sakinlerine ankastre beyaz eşyalı olarak teslim edileceği, 50 bin metrekare alan üzerine kurulu Soyak Bahçe&Bahçe'de, 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra, elektrikli araçlar için şarj ünitesi, 3 boyutlu çeşitli oyunların yer aldığı genç eğlence odası, intercom sistemi ve dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV hizmeti de sunulacak.

Soyak yetkilileri Soyak Bahçe&Bahçe projesi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenlerin www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunabilecekleri gibi, Bahçeşehir'deki Soyak Bahçe&Bahçe satış ofisini hafta içi ve hafta sonu ziyaret edebileceklerini belirtti. 

 

KAYNAK:Sabah Gazetesi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account