Özgün Tasarımlarıyla Fuga…

Editör
21.12.2011

 

2012 yılına yeni koleksiyonuyla girmeye hazırlanan Fuga, bu sene de oldukça iddalı gözüküyor.

Birbirinden farklı  , fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla müşterilerinin haklı beğenisini kazanan Fuga , ‘Pena ‘ isimli yeni yatak odasıyla büyük  ilgi topluyor.

Farklı ayak tasarımı , eğimli yatak başı,  aynalı komidinleri ve tamamı ceviz olan bu yeni yatak odası Pena ile Fuga, çok şık yeni  bir tasarıma daha imzasını atmış.

2012 koleksiyonunda yeni koltuk tasarımlarının  arasında göreceğimiz  ‘Gana’ isimli modeli de yine farklı tasarımı, oturumdaki  konforu  ve şıklığıyla farkını hemen hissettiriyor. Yeni modelleri arasında yer alan ‘Roma’ koltuk modern tarzıyla beğeni  kazanacağa benziyor.

Hazırladığı bu yeni  koleksiyonu ile satış hedeflerini  yükseltmeye devam eden Fuga, birbirinden şık aksesuar ürünleriyle evinizin detaylarını da unutmamış. 

Fuga Tasarım Ekibi yıl içinde yeni koleksiyonuna eklenmesi düşünülen yine çok iddalı modellerinin  olduğunu açıkladı. Mobilya sektöründe 20 yılı aşkın süredir müşterilerine kaliteli, şık ve tasarım ürünler sunan Fuga 2012 yılında da evlerinize yeni tasarımlar katmak için sizi bekliyor…

Maksimum konfor yakalamak için yaşamın her aşamasında, son teknoloji ile üstün kaliteyi harmanlayan Fuga, size sımsıcak bir ev atmosferi sunmaya devam ediyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account