Seramiksan Dikili Bayisi Kırgöz Ticaret’in yeni showroom’u açıldı.

Yazar:Editor
21.12.2011

 

Türkiye seramik sektörünün öncülerinden Seramiksan’ın bayi ağı genişlemeyi sürdürüyor. 

17 Aralık’ta İzmir’in turistik ilçelerinden Dikili’de hizmete giren Kırgöz Ticaret’in yeni showroomu, Seramiksan’ın ileri teknolojisini ve tasarımlarını Dikilililerle buluşturdu.

Teknolojisi, ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi açısından seramik sektörünün önemli markaları arasında yer alan Seramiksan’ın Dikili bayisi Kırgöz Ticaret’in yeni showroomu, 17 Aralık’ta açıldı.

Seramiksan Satış&Pazarlama Grup Başkanı H. Bülent Şamlı ve firma sahibi Adil Kırgöz’ün açılışını gerçekleştirdiği Kırgöz Ticaret’in açılış töreninde Bergama Ticaret Odası  Başkanı Melih Kahraman ve Dikili mülki idari amirleri ile Seramiksan yetkilileri bir araya geldi.

Yaşam alanlarını en yeni teknolojilerle güzelleştiren Seramiksan, ürün çeşitliliği ve teknolojik yenilikleri ile seramik sektörünün önemli markaları arasında yer alıyor. ‘İyi tasarım herkesin hakkı’ mottosuyla dekorasyonda estetik ve dayanıklı çözümler sunmaya devam eden Seramiksan, benzersiz teknolojilerle geliştirilen ve farklı beğenilere yönelik sunduğu geniş ürün gamı ile Dikilililerin beğenisine sunuluyor.

Karoları ıslak mekânlardan tüm yaşam alanlarına taşıyan Seramiksan’ın İleri teknolojiyle estetik tasarımı bir araya getiren benzersiz ürünleri, Kırgöz Ticaret’in showroom’unda görülebiliyor.

1200 m² açık alan 800 m² kapalı alanda hizmet veren Kırgöz Ticaret’te Seramiksan’ın özellikle Nano teknolojisi ile parlatılmış parlak granitleri olan NanoTech Serisi, Soluble Salt, Lappato, Full Lappato, High Glossy ve Rotodigit teknolojisi ile üretilen Digiart karoları Dikilililerin beğenisine sunuluyor.

Dikili ticaret hayatının tanınmış simalarından olan Adil Kırgöz tarafından açılan Seramiksan Showroom’unun açılışında konuşan Seramiksan Satış&Pazarlama Grup Başkanı H. Bülent Şamlı, “‘Söz veriyoruz’ konseptiyle yaşam alanlarını en yeni teknolojilerle güzelleştiren Seramiksan’ın tüm bayilerinde, tasarımı ve teknolojisiyle fark yaratan ürünler sergileniyor. Uzun yıllardır işbirliğimizin sürdüğü Kırgöz Ticaret’te de en yeni teknolojilerimiz bulunuyor. Sınırsız renk ve seçenekle evlere değer katan ürünlerimiz Dikililerin büyük beğenisini toplayacak” diye konuştu.

Kırgöz Ticaret adına törende konuşan Adil Kırgöz de, “Prensibimiz, güvenilir ve yenilikçi, sektörde fark yaratan firmalarla çalışarak müşterilerimize hep daha iyisini sunmak. Seramiksan ile uzun zamandır birlikte başarılı çalışmalara imza attık. Yeni showroom’umuzun bu başarıları katlayacağına inanıyorum” dedi. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account