Tem Kiracı Garantisi İle Satışlarını Artırdı

Editör
20.12.2011

 

Konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Avrupa Konutları, ‘Avrupa Residence TEM’ ile bir ilki gerçekleştirdiği kiracı garantili satış sistemiyle satışlarını yüzde 50 oranında artırdı. 

Avrupa Konutları’nın home-office projesi olarak TEM kenarında hayata geçirdiği  ‘Avrupa Residence TEM’, kontrat garantili satış sistemiyle de dikkat çekiyor.

Bu sistem ile birlikte Avrupa Residence TEM Projesi’nde satışlar bu sistem sayesinde yüzde 50 oranında arttı. Maslak, Levent, Mecidiyeköy ve Taksim’e 10 dakika mesafede yer alan  projede, daire sahipleri isterlerse kiracı ile, isterlerse boş olarak satın alabiliyorlar.

Fiyatlar 319 bin TL’den başlıyor

Lokasyonuyla dikkat çeken projede,  86 metrekarelik 1+1’ler ve 119 metrekare ile 120 metrekare olmak üzere iki farklı tipte inşa edilen 2+1 daireler olmak üzere toplamda üç tip konut seçeneği bulunuyor.

Kontratlı kiracıların bulunduğu 1+1 dairelerin kira getirileri bin 600-ikibin 300 TL, 2+1 dairelerin kira getirileri ise bin 800 -2 bin 800 TL arasında değişiyor.

Yüzde 45’inin satışının gerçekleştiği projede dairelerin satış fiyatıysa 1+1’ler için 328 bin TL ile 446 bin TL, 2+1’ler 418 bin TL ile 564 bin TL arasında değişiyor.  

İş ve yaşamını aynı yerde sürdürmek isteyenlere otel konforunda hizmet sunan ‘Avrupa Residence TEM’de, ev ofis sahiplerine ücretsiz hizmet verecek fitness salonu, sauna, buhar odası ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

Farklı ihtiyaçlarında göz önünde bulundurulduğu projede 14 kişilik toplantı odasının yanı sıra dört  adet sekiz kişilik toplantı odası,  40 kişilik seminer salonu ile sekreterlik bulunuyor. Bina içerisinde, internet, faks, fotokopi gibi hizmetlerin sunulduğu bir de business center yer alıyor.

Acil servisi de var vale hizmeti de… 

Girişinde 190 metrekarelik bir lobi ve resepsiyon da yer alan rezidansta, kuaför, odalara kahvaltı, çocuk bakımı, acil servis ve sağlık odası gibi hizmetler yer alıyor.

Araç kiralama, 24 saat teknik servis, vale servisi, kuru temizleme ve kat temizliği gibi ayrıcalıklar da rezidans sakinlerini bekliyor. Projede, rezidans girişindeki araç kirliliğinin önüne geçmek için kapalı  otoparkın yanı sıra misafir otoparkı da bulunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account