Sinpaş GYO, Bursa'nın en büyük projesi, 2 bin 600 konutluk Bursa Modern'de bin 300 konutun inşaatını tamamladı. 3'üncü etap inşaatı haziranda başlayacak.

Editör
20.12.2011

 

Ankara'da ise 3 yeni projeye start verecek

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, Bursa Modern arazisi üzerinde inşa edilecek 2 bin 600 konuttan bin 300'ünün inşaatını tamamladıklarını açıkladı.

Bursa Modern arazisi üzerinde yaklaşık 2 bin 600 konut inşa edileceğini anlatan Çelik, tüm etapların tamamlandığında projede yaklaşık 8 bin kişinin yaşayacağını belirterek, projenin 3'üncü etabının inşaatına da haziran ayında başlayacaklarını kaydetti. Ömer Faruk Çelik, projenin tamamlandığında küçük bir şehir görünümünü alacağını belirtti. 

BAŞKENT'E KULE VE VİLLA 

Ankara'ya 3 ayrı proje için kolları sıvadıklarını söyleyen Ömer Faruk Çelik, "Çankaya'ya tek bir kule yapacağız. Alacaatlı'da ise büyük bir villa projesini hayata geçireceğiz.

Diğeri ise 5-6 bloklu bir site olacak. Ankara'ya gitmeden önce şehre tepeden baktık ve yeşilliğin de suyun da olmadığını gördük. Biz oraya projelerimizle birlikte bunları da götüreceğiz.

Projelerimizi kısa süre içerisinde hayata geçirmeyi planlıyoruz. Ankara'ya yapacağımız yatırımın karşılığı olarak 500 milyon dolar civarında da ciro hedefliyoruz. İleriki dönemde yine bölgede fırsatları değerlendireceğiz" diye konuştu. 

BURSA'NIN MODERN YÜZÜ 

Bursa'nın en büyük konut projesi olan Bursa Modern, 26 bin metrekarelik gölet ve kenarında yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ve rezidanslardan oluşuyor.

Yalı Köşkleri, Asmalı Yalılar, Kemer Residence'lar, Park Konakları, Gök Kuleler, Saraybahçe Konakları ve Kristal Kuleler olmak üzere yedi ayrı yaşam alternatifinin sunulduğu proje, Demirtaş bölgesinde, Bursa kent meydanına 10 dakika mesafede yer alıyor.

Ottomanors ve İpek Yolu olmak üzere iki mahalleden oluşan Bursa Modern, bugüne kadar Bursa'da gerçekleştirilmiş en büyük konut projesi özelliğini taşıyor. Bursa Modern'de 2009 Ağustos'undan bu yana yaşam devam ediyor. Projedeki diğer dairelerin satışları da sürüyor.

 

KAYNAK:Sabah Gazetesi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account