Live-in-English yeni konut projelerinde İngilizce yaşatıyor !

Yazar:Editor
19.12.2011

 

İnşaat ve İngilizce sektörünü birleştirerek eşi görülmemiş bir başarıya imza atan Live-in-English, bu başarısını Türkiye’ye taşıyor. Live-in-English olarak, toplu konut sektöründe öncü inşaat firmaları ile çalışıyoruz

Ülkenizi, şehrinizi, ailenizi ve hatta evinizi bile terk etmeden İngilizceyle çevrelendiğiniz bir dünyaya hoş geldiniz.  Live-In-English size yılın 365 günü, günün 24 saati, 360 derece İngilizce bir çevre vaat ediyor!

Daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bu yeni çevre, yine size evinizin konforunu sağlıyor, evinizin konforunda size İngilizceyi sunarak öğrenmemeyi imkânsız hale getiriyor. Size gelecekten bir proje sunuyor ve yaşam alanınıza yeni bir standart getiriyoruz!

Live-In-English sakinlerini neler bekliyor? : 

Evinizde İngilizce ortamını destekleme amaçlı, etiketler ve kullanma kılavuzları içeren Live-In-English Ev Kiti ve Hoş Geldin paketi 

Evde dinleme ve öğrenmeyi tetikleme amaçlı, radyo, televizyon ve de intercom aracılığıyla sunulan Kapalı Devre TV ve Radyo Sistemi İngilizce Programları.

Topluluk hissini destekleme ve okuma pratiğini arttırma amaçlı, site sakinleri tarafından oluşturulup, Live-In-English’in yayınladığı Gazete ve Dergiler.

Öğrenmek için bireysel pratiğe ihtiyaç duyanlara destek amaçlı, evlere sunulan Evde Çalışma Programı 

Konuşma pratiğini arttırma ve gerçek dünyada İngilizce konuşanlarla irtibat imkânı yaratma amaçlı, toplu konutun tüm tesislerinde İngilizce konuşan personel

Dil kazanımı ve konuşma bazlı aktivite/dersler sunma amaçlı, uzman yabancı İngilizce öğretmenleri desteğinde, İngilizce Dil Merkezi 

Kendi programlarına göre İngilizce çalışma yapmak ya da farklı kaynaklara danışmak isteyenlere hizmet amaçlı, 24 saat açık Multimedia Center ve Kütüphane 

Site sakinlerinin doğal ve sosyal bir ortamda İngilizce kullanmalarını tetikleme amaçlı, tamamı Live-In-English tarafından düzenlenen aylık Parti, Piknik ve diğer Aktiviteler.

Live-In-English dil öğrenmek için başka ülkelere gitme ihtiyacını, stresini ve maliyetini ortadan kaldırıyor! Bir dil okuluna gitme ihtiyacı artık sona erdi. Tüm yaş ve seviye gruplarına hitab eden bu program, site sakinlerine kendi hızlarında öğrenme özgürlüğünü sunuyor.

İngilizce öğrenme artık kolay, hatasız ve her an elinizin altında. Site sakinleri, Live-In-English’in sunduğu oldukça rahat ve doğal öğrenme ortamı sayesinde, artık gerçek dünyada rahatça İngilizce konuşmanın keyfine varacaklar.

Live-in-English’te Amaç ;

Live-in-English’in amacı kolay ve konforlu bir şekilde en yüksek kalite İngilizce eğitimi sağlamak ve bunu sağlarken, anadili İngilizce olmayan kişilerin günümüz dünyasında, en doğal haliyle interaktif bir şekilde, kendilerini aşıp uzmanlaşmalarını garanti etmektir.

Amacımız bu uluslararası pazarda yayılarak İngilizce eğitim dünyasına bambaşka bir boyut getirmektir.  

Live-in-English, uzmanlık alanı herşey dahil öğrenme ortamı yaratma olan bir danışmanlık organizasyonudur. Live-in-English olarak, başarılı dil öğrenme için gereken tüm elementleri bir araya getirerek, bunu birlikte çalıştığımız ortama uygun ve sisteme kolayca adapte olabilecek şekilde sunuyoruz.

Sistemimiz, öğrencilerine oldukça az zahmet vererek, çoğunlukla öğrendiklerinin farkında bile olmadan, doğal ortamlarında ve de başarı oranını garantileyerek, yeni bir dili öğrenmeye başlamalarını sağlar.

2008 yılında Güney Kore’de kurulan Live-in-English, sayısız başarılı örnekler ve de mutlu müşterilere sahiptir. İnşaat ve İngilizce sektörünü birleştirerek eşi görülmemiş bir başarıya imza atan Live-in-English, bu başarısını Türkiye’ye taşıyor. Live-in-English olarak, toplu konut sektöründe öncü inşaat firmaları ile çalışıyoruz.

Biz sistemimizi bu sitelerde kurarken, inşaat firmaları, bizim ismimizi kullanarak yeni sitelerinin reklamını yapar. Bu şekilde dairelerin satış hızı katlanırken, adımızın verdiği etkiyle ücretler de katlanır.

Biz, daireler satışa açılmadan, her daire başına bir yüzde ekleyerek, site sakinlerinin evlerini aldıklarında Live-in-English’in ücretsiz bir hizmet olduğunu düşünmelerine izin veriyoruz.

Bu sayede evlerin değeri daha da artıyor. İnşaat firması daha fazla para kazanırken halkın gözünde popülerliğini, bizim eşsiz programımız sayesinde arttırıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account