Londra'da düzenlenen "Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri" finalinde yarıştığı birbirinden iddialı projeleri geride bırakarak dünyanın en iyi gayrimenkul projesi ilan edildi.

Editör
19.12.2011

 

 Birincilik ödülünü kazanan proje tamamlandığında İstanbul Anadolu yakasının yıldız projesi olarak Türkiye'ye büyük katma değer sağlayacak.

Sarp Group, TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park projesiyle dünyanın en önemli gayrimenkul ödülünü kucakladı.

12 Aralık tarihinde Londra'da düzenlenen "Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi" finalinde dünyanın beş kıtasından gelen en iddialı projelerle yarışan Sarphan Finans Park, seçici kurul tarafından dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edildi.

Bunun Türkiye'nin başarısı olduğunu vurgulayan Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, son yıllarda büyük bir ivmeyle yükselişe geçen inşaat sektörünün ulaştığı kalite düzeyinin alınan bu ödülle onaylanmış olduğunu ve Türkiye'nin inşaat alanında dünya devleriyle yarışır hale geldiğinin altını çizdi.  

2011 Eylül ayında Avrupa'nın gayrimenkul Oscar'ı olarak nitelendirilen "Avrupa Gayrimenkul Ödülleri"nde Karma Kullanım Kategorisi 5 Yıldızlı Proje ödülünü kazanan Sarphan Finans Park'ın kazandığı yeni ödül, Avrupa kıtasından sonra kıtalararası ölçekte de projenin önemini ve büyüklüğünü tescil anlamı taşıyor.

KONFOR VE YAŞAM STANDARTLARI 5 YILDIZLI

Standartları zirveye taşıyan mimarlık harikası Sarphan Finans Park bünyesinde 54 katlı, kat bahçeli ve her türlü konforu içeren Sarphan Finans Park Residence, İstanbul Anadolu Yakası'nın 5 yıldızlı en lüks oteli Sarphan Finans Park Otel ve Türkiye'nin yeni finans merkezinin tam kalbinde, 5 yıldızlı ofis konforuna sahip Sarphan Finans Park Ofis yer alıyor.

 

KAYNAK:Ntvcnbc

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account