Ağaoğlu, İstanbul Ayazma’da Avrupa yakasındaki en büyük projesi My World Europe’u satışa sundu. Projede 10 bin lira peşinat ile konut sahibi olunabiliyor.

Editör
06.10.2010

 

Ağaoğlu’nun İstanbul Avrupa Yakası’ndaki en büyük projesi My World Europe, Başakşehir’in Ayazma bölgesinde Olimpiyat Stadı’na komşu 200 dönümlük bir arazi üzerinde yükselecek. My World Europe, Pool Residence, Arena Residence, Golf Residence ve Villa bölümlerinden oluşuyor. Ağaoğlu müşterilerine yapılan öncelikli satışlarda büyük ilgi gören My World Europe’ta yaklaşık 700 konutun satışı tamamlandı. Ağaoğlu My World Europe projesi 400 milyon TL yatırımla gerçekleştirilecek. 1 milyar dolarlık hasılat beklenen projenin 30 ayda tamamlanması planlanıyor.

Ağaoğlu, bu projede doğalgazla çalışan bir elektrik santrali kurarak My World Europe projesinin ihtiyacı olan tüm elektriği projenin içerisinde üretiyor olacak. Elektrik üretimi sırasında ortaya çıkacak atık enerji de projenin ısınma ihtiyacının karşılanmasında kullanılacak. Bu sistem, My World Europe projesini çevreci konut projeleri arasında öne çıkarırken, proje sakinleri de elektriği yüzde 20 indirimli kullanacak.

Golf ve alışveriş merkezi Arena projenin ön plana çıkan özellikleri

My World Europe’ta büyüklükleri 70 metrekareden başlayan 1+1 daireler, 94 metrekareden başlayan 2+1 daireler, 156 metrekareden başlayan 3+1 ve 190 metrekareden başlayan 4+1 daireler olmak üzere tam 26 farklı tipte konut yer alıyor. Projede 10 adet de ikiz villa bulunuyor.

Golf Residence’ların önünde konumlanan golf sahası, yaklaşık 20 bin metrekare alan üzerinde bir golf klübü, drive range ve kısa tur bir golf sahasından oluşuyor.

Projenin merkezinde yer alan Arena ise tam 22 bin 500 metrekare genişliğinde olacak ve içerisindeki 47 mağazada süpermarket, mağaza, kafe ve restoranlar yer alacak. Pool Residence’lara ismini veren dev açık havuz ise 130 metre uzunluğunda ve tam 1.600 metrekare yüzölçümüne sahip.

My World Europe’ta daire fiyatları 1+1 konutlarda 132 bin TL’dan başlıyor ve çok geniş teras bahçelerine sahip teras konutlarında 772 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. My World Europe’tan konut almak isteyenler 10 bin TL peşin ödeyerek daire sahibi olabiliyor. Ağaoğlu tarafından hazırlanan ödeme planına göre istenirse kredi anapara ödemesi daire teslimine kadar ertelenebiliyor ve bu sürede aylık 800 TL gibi oldukça düşük ödemelerle konut sahibi olunabiliyor.

Ağaoğlu MyCard ayrıcalığını başlatıyor

My World Europe’da; MyClub spor klübü, SPA, Golf Klübü, Kreş, açık spor sahaları, 3 adet açık yüzme havuzu, MyClub dahilinde kapalı yüzme havuzu, kay kay parkuru, su kaydırakları gibi birçok özellik bulunuyor. Projede ayrıca her daire için kapalı otopark, IPTV ve sınırsız internet altyapısı sunulacak. Proje sakinleri MyCard hizmet merkezi aracılığı ile tüm residence hizmetlerine tek tuşla ulaşabilecekler ve Ağaoğlu’nun sınırsız satış sonrası teknik desteğinden yararlanabilecekler.

Ali Ağaoğlu projenin reklam yüzü oldu

My World Europe’un televizyon kampanyası kapsamında yönetmen Sinan Çetin tarafından çekilen reklam filminde rol alan Ali Ağaoğlu, kampanya yüzü olmak için 1 milyon dolarlık bir ücret aldığını açıkladı. Kampanya fotoğraflarını da ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler çekti. Kendisine kampanyada rol alması teklif edildiği zaman ücretini 1 milyon dolar olarak açıklayan Ali Ağaoğlu, elde ettiği bu geliri de eğitime bağışlayacağını ifade etti.

Düzenlenen tanıtım toplantısında My World Europe’u Ağaoğlu tarihinde bugüne dek ürettikleri tüm projeler arasında çok özel ve ayrı bir yere koyduğunu belirten Ali Ağaoğlu; iyi yaşamanın insanlar için bir ayrıcalık değil bir hak olduğuna inandığını ve bu kampanyada herkesin Ağaoğlu kalitesindeki bir yaşama ulaşabilmesi için 10 bin TL gibi bir peşinatla daire sahibi olabileceğini ifade etti.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account