Kütahya Seramik’le doğayı evinize taşıyın

Editör
15.12.2011

 

Seramik dünyasında öncü ve farklı tasarımların yaratıcı markası Kütahya Seramik, yenilikleriyle mekanları zenginleştirmeye devam ediyor.

2012 yılında evinizde doğayı yansıtan bir atmosfer yaratmak istiyorsanız Kütahya Seramik’in Origitile koleksiyonunda yer alan Majesty, Calacatta ve Pulpis serilerini tercih edebilirsiniz. Mermerin en ince ayrıntılarını ve eşsiz dokusunu farklı tasarımlarla sergileyen, Kütahya Seramik’in Ar-Ge mutfağında hazırlanan karolar, yeni yılda mekanlara ayrıcalıklı bir stil kazandırıyor.

Kütahya Seramik, Origitile koleksiyonunda yer alan Majesty, Callacatta ve Pulpis serisi karolarıyla doğanın huzur veren atmosferini mekanlara taşıyor. Dijital baskı teknolojisi ve Kütahya Seramik yaratıcılığını birleştiren Origitile koleksiyonunda, desenler üzerindeki en küçük ayrıntılar karo üzerine uygulanabiliyor. 

Karo yüzeyinin her noktasına baskı yapabilen bu teknoloji ile karolar daha gerçekçi ve daha estetik bir görünüme bürünüyor. Kütahya Seramik’in Ar-Ge mutfağında hazırlanan Majesty, Calacatta ve Pulpis serisi karolar, mermerin en ince ayrıntılarını ve eşsiz dokusunu farklı tasarımlarla sergiliyor.

Yalnızca doğa böylesine etkileyici bir mermer dokusu yaratabilir. Bir de biz...

Kütahya Seramik’in doğa ile yaşamayı sevenlerin tercihi Majesty serisi 60x60 ebatında üretiliyor. Bej rengi ve polish özelliği ile mermerin parlaklığını sırlı porselen dayanıklılığı ile sergileyen Majesty serisi, genel iç mekan zeminlere, alışveriş merkezlerine, farklı mimari tasarımlara zenginlik katıyor.

Birebir mermer görüntüsünü mekanlara taşımak için neden servet ödeyesiniz?

Mermerin sadeliğini ve asaletini taşıyan Calacatta serisi, 60x60 ebatı ve gri rengiyle mimari çözümlemeleri, tasarım harikalarına dönüştürüyor. Alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, restoranlar gibi geniş bir yelpazede uygulanabilirlik sunan Calacatta serisi, evrensel banyo kültürünü de en üst düzeye taşıyor.

Görüntüsü mermer gibi… Doğal değil, dijital olduğuna inanabilir misiniz?

Kütahya Seramik’in Pulpis serisi, 60x60 ebatı, kahve, fildişi ve antrasit renkleri ile mekanlara farklı bir yorum katıyor. Polish tekniği ile granit parlaklığı ve mermer dokusu kazandırılan Pulpis serisi mağazalara, alışveriş merkezlerine, iş merkezlerine ve özel mimari projelere mermer görünümünü ve sırlı porselen dayanıklılığını bir arada sunuyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account